Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 44. Bölüm Özeti 2 Nisan Thapki Konuşamıyor!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya’da şok: Thapki konuşamıyor! İşte Aşk Bir Rüya 44. bölüm özeti.

Şada odada Druv’u bekler. Druv ise geldiğinde yoruldun deyip sırtını dönüp uyur. Sabah olduğunda Şada yemek yapmalıdır. Thapki’nin yemeği övülünce Şada daha iyisini yapar diyen Vasu onu destekler. Dadi ve vasu çıkınca Şada hizmetçiye para verip yemek yaptırmak ister ama Thapki onu durdurup yemeği yapar.ask bir ruya 44 bolum ozeti resmi

Herkes yemeği beğenir. druv ise aynı Thapki’nin yaptığı gibi deyince bihan hatta baharatları bile aynı deyip yemeği Thapki yaptı bence der. Vasu ise onlara kulak asmayıp Şada’ya yüzük hediye eder. Yemek tarifi istenince Şada yemeği yapmadığını itiraf eder. Dadi yüzüğü Thapki’ye hediye eder.ask bir ruya 44 bolum ozeti resmi

Şada yüzüğü kaybettiği için üzülürken Vasu Thapki’nin niyetini biliyorum seninleyim diye destek olur. Sindoor için gerekli malzemeyi tutar. Elindeki sindoor çarpınca Thapki’nin üzerine dökülür. Bihan afedersin derken Dadi bu duruma çok sevinir.

Aşk Bir Rüya 2 Nisan Özeti Vasu Ve Şada Belası!

Vasu bir başka ayin için prasad yiyecek olan thapki’ye tuzak kurar. Şada da durumu fark eder. İkisi ele ele sıkışıp Thapki’yi mahvetme sözü verir. Thapki yediği anda boğazı yanar. Elindeki kitabı okuyamaz ve boğazının yandığını söyler.ask bir ruya 1 nisan ozeti resmi (1)

Kitabı okuyamayınca onun kekelemesine konuklar güler. Bihan şaşkındır ve Şada’nın bunu yaptığını anlar. Bihan Thapki kitabı tutsun ben okuyacağım deyince Dadi bu daha iyi olur diye sevinir. Vasu ve Şada sinir olur. herkes ikiliyi alkışlar. Doktor Thapki’nin sindoor yediğini söyleyince bunu nasıl olduğunu Bauji sorar. Preeti bihan’ın üzerine döktüğünde ağzına kaçmış olabileceğini söyler.

Bihan özür diler ve kendini suçlar. oysa ki Vasu prasadın içine sindoor katan kişidir. Thapki bir süre konuşamayacak. Thapki’nin bu hali Vasu ve Şada’nın hoşuna gider. Thapki ise ona destek olan Bihan’a teşekkür ederken valiz üzerine düşecektir ki Bihan’ı kurtarır. İkili göz göze gelir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu