Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 45. Bölüm Özeti 3 Nisan Vasu Alevler Arasında!

Aşk Bir Rüya 45. bölüm özeti merakla bekleniyordu. Thapki’nin konuşamaması büyük problemlere neden olsa da Bihan sayesinde her şeyin üstesinden geliyor. İşte Aşk Bir Rüya 3 Nisan özeti!

Thapki karanlıkta bir şey ararken Şada ellerine basar. Thapki çığlık atamaz. Bihan onu görüp Şada’ya kızar. Thapki’nin elleri yaralıdır. Bihan onu alıp oradan çıkar. Bihan Thapki’nin eline krem sürer. Onu gülümsetmeyi başarır.

Thapki bir keçiyi kurtarmak isterken korkuluklara asılır kalı üstelik sesi de çıkmıyordur ki yardım istesin. Herkes onu arar. Gulabo adlı inek ise ses çıkarır. Bihan bunu önemser ve gerçekten de inek sayesinde Thapki’yi görürler. bu sırada Thapki’nin örtüsü Bihan’ın üzerine düşer. Bihan onu kurtarır. Thapki’nin sesi çıkmadığından onun nerde olduğunu anlamak için çözüm arayışına girerler. Vasu inek çanını Thapki’ye takınca herkes şok olur. Thapki ağlar.

Aşk Bir Rüya 3 Nisan Özeti Thapki’nin Kurtarıcısı Bihan

Şada bu olanların üstüne bir de Thapki’nin telefonunu kırar. Ardından suçlama olunca da ben onu kardeş gibi seviyorum keşke onun başına gelen benim başıma gelse diye rol yapar. Bihan Thapki’yi o durumdan çıkarmak için elektronik bir zil verir. Thapki ihtiyaç halinde zile basacaktır. Zili de Şada’ya verir ve şimdi tak ki onu daha iyi anla der. Herkes şok olur.ask bir ruya 3 nisan ozeti resmi

Şada baskıya dayanamaz ve inek çanını takar. Thapki ne isterse zile basacak Şada da ona hizmet edecektir. Bihan bir kez gereksiz yere zile basar ve durumu öğrenen şada sinir olur. Thapki de kağıda yanlış yaptığını yazar. Bir sonraki gün sessiz sinema oynarlar. Thapki’nin takımı kazanır. Şada’ya tuzak kuran Preeti ve Suman’ın planı ters gider. vasu alevler arasında kalırken onu kurtarmaya çalışan kişi Thapki’den başkası olmaz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Aymelekim iyi akşamlar birtanem hoş
  geldin nasılsın Ramazan BAYRAMIN
  MÜBAREK Canım Kuzularım nasıl
  Canım Kızlar yok Serpil Öğretmenim. gelmişdi gitdi Gülalek
  ne zaman dır gelmiyor inşAllah iyidir
  İyi geceler bitanem üzülme gelirler görüşürüz inşAllah öptüm???

 2. Hayırlı Akşamlar Kızlar nasılsınız
  Neredesiniz Canlarım iyisiniz umarım
  Bayramınız Mübarek olsun Kızlar
  Aymelekim, Gülalekim, Nazım, Saliha
  ablam, Nurdan ablam, KUTLARIM?????????????????

 3. Kızlar iyi geceler Tatlı rüyalar gelmediniz olsun Sağ lık olsun
  görüşürüz inşAllah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu