Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 46. Bölüm Özeti 4 Nisan Süper Gelin Yarışı

Thapki Vasu’nun gözüne girmeyi hiç başaramayacak gibi Aşk Bir Rüya sevenler. İşte sizler için hazırladığımız Aşk Bir Rüya 46. bölüm özeti.

Thapki Vasu’yu kurtarmaya çalışırken herkes oraya gelir. Thapki artık konuşuyordur. O panikle sesi gelmiştir. Thapki sesi geldiği için Şada’nın zilinin çıkarılmasını ister. Vasu da yarım ağız da olsa Thapki’ye teşekkür eder. Thapki’nin ayakları yandığından bihan onu kollarında odaya götürür. Ayaklarına merhem sürer. Şada druv’a neden hala uzak durduğunu sorar. Druv zaman ihtiyacı olduğunu söyler. Şada bekleyeceğim der.

Aşk Bir Rüya 4 Nisan Özeti Thapki Acısına Rağmen Yarışmada

Vasu Thapki’yi rezil edip Şada’yı iyi gelin olarak duyurmak ister. Bu nedenle gelinlerin yarıştığı bir oyuna hem Şada hem de ayağında hala sıkıntısı süren thapki’yi yazdırır. bihan kızar ama Dadi bırak katılsın der. Şada bu oyunu Thapki’nin kazanmaması için elinden geleni yapacağını düşünür.ask bir ruya 4 nisan ozeti resmi

Şada Bihan ve Thapki’nin odasına gider ve süte uyku tozu ekler. Böylece Thapki oynayamayacaktır ama sütü Bihan içer ve mışıl mışıl uyur. Aditi ise sonunda telefonun şifresini öğrenir. Fotoğrafları siler ama diwakar gelir ve kopyasını CD’ye aldım canım der. Sabah olduğunda her çift oyun için gelir ama Bihan ortada yoktur.

Bihan olmadan nasıl oynayacaksın Thapki diye Şada dalga geçerken Bihan erken kalktım diyerek gelir ve çok iyi uyudum bana şans dile diyerek Şada’ya bakar. Gece sütün içinde bir şey olduğunu fark etmiş olan Bihan sütü dökmüştür. Şada’nın oyunu bozulmuştur. Süper gelin yarışması başlar. vasu Şada’ya başarılar dilerken Dadi Bihan’a sana güveniyorum der. Thapki ise oyundan çekildiğini söyler. bauji neden böyle bir karar verdiğini merak eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu