Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 47. Bölüm Özeti 5 Nisan Thapki Sahnede!

Aşk Bir Rüya 47. bölüm 5 Nisan’da ekranlara gelecek. Thapki Şada çatışması hala devam ederken bakalım başka neler olacak! İşte Aşk Bir Rüya 47. bölüm özeti!

Bauji sonunda Thapki’yi yarışması konusunda ikna eder. Şada ise jüriden birine rüşvet verir. Bunu Preeti görür ve oyununu bozar. Şada bir diğer taraftan da öküzün ayağına böcekleri koyar. böcekler öküzü ısırınca hayvancağız acı içinde olacak Thapki oyunu kazanamayacaktır. Şada’nın planı budur. Thapki bunu fark edip hayvan için üzülür. Diwakar ise Thapki’nin ailesini de alıp yarış alanına gelir. yarışa Aditi ve diwakar da dahil olur.ask bir ruya 47 bolum ozeti resmi

Öküzün durumu kötüdür. Thapki çaresi kalmıştır. Başka öküz de olmayınca sabanı alır ve oyunda sabanı kendi üzerinde götürür. Bihan da ona yardım eder. Tencere onların kazdıkları alanda çıkar. Tencereyi kazdıkları yerden alırlar. Şada ise tencerenin yerini işaretlemiştim diye düşünürken aynı işaretten birden fazla görünce kafası karışır.

Aşk Bir Rüya 5 Nisan Özeti Thapki’nin Azmi

Şada ve druv da tencereyi bulur. Şimdi erkekler kadınları sırtına alıp bitiş çizgisine koşacaktır. şada Bihan’ın gözüne toz atar. Druv’un dda gözü toz olur. Hem Bihan hem de Druv hiçbir şey göremeseler de bitiş çizgisine ulaşmaya çalışırlar. Kazanan Thapki ve Bihan olur. Vasu üzülür. Oyunun ikinci turunda ise dikiş dikmeleri gerekecektir.ask bir ruya 47 bolum ozeti resmi

Vasu depoyu yakar. Bundan dolayı bu turun iptal edilmesi gündeme gelir. Vasu şarkı söyleme gibi kişisel özelliklere göre yarışabileceklerini söyler. Bu teklif kabul edilir. Thapki kekelediği için bu yarışı Şada kazanacak gözüyle bakan vasu çok sevinir. Şada çok güzel şarkı söyler. Bihan ise Thapki’ye bana sinirlendiğinde kekelemiyorsun ondan dolayı şarkı söylerken beni düşün der. Thapki de buna uyarak şarkısını söyler. Vasu ve Şada şaşırır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu