Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 48. Bölüm Özeti 6 Nisan Thapki’nin Zor Anları

6 Nisan’da ekranlara gelecek olan Aşk Bir Rüya 48. bölüm özeti sizler için hazırlandı. Şada’nın oyunları malesef bu bölümde de bitmek bilmiyor.

Şarkı söylerken bir anda duran Thapki kekeleyerek aarti söyler ve onu zayıflığıyla kabul etmelerini ister. Herkes onu alkışlar ama Şada bu turda kazanan kişi ilan edilir. Son turda soru cevap turudur.

Şada Vasu hakkında bilgi alır. Tur başlar. En sevdiği renk kırmızı der bu cevap doğrudur. İkinci soru neyden hoşlanmaz. Kekeleyen kişilerden der ve Thapki’den özür diler. Thapki ağlar. Son soru ise Vasu’nun babasının adı ne sorusudur.ask bir ruya 48 bolum ozeti resmi

Şada son soruyu bilemez. Thapki gelir. İlk soru en sevdiği kişi kim. Dadi cevabı doğrudur. İkinci soru neye alerjisi var. Thapki cevabı bilmesine rağmen hem bu soruyu hem de vasu’nun en sevdiği roman ne sorusunu bilmediğini söyler.

Vasu’nun Şada birinci olursa sevineceğini bildiğinden cevaı söylemez. Kazanan Şadu olur. Herkes alkışlar. şada kaybeden diye Thapki’yle evde bile dalga geçer.

Thapki her şeyin cevabını verir ve onu ne kadar tanıdığımı kanıtlamak zorunda değilim diyerek onu bozar ve neden cevap vermediğini açıklar. Şada şaşkındır. Diwakar da bu sırada yanına gelir ve druv ve Thapki aşkından bahseder. Şada şok olur.

Aşk Bir Rüya 6 Nisan Özeti Kıskanç Şada İş Başında!

Diwakar Şada’yı Thapki’ye karşı kışkırtır. Üstüne Druv’un seçeceği dondurmayı da bilince iyice kıskanır. Dadi’ye kitap verecek olan Thapki’den kada ister. Kitabı da fana sıkıştırır. Kadayı veren Thapki kitabı aramaya başlar. Kitabı almak içinuğraşırken kıyafeti fana takılır.ask bir ruya 48 bolum ozeti resmi

Thapki bir süre çabalasa da kimseye sesini duyuramaz. İçerde Şada’nın zaferini kutlayanlar Thapki’nin halinden bihaberdir. Sonunda Bihan onun yanına gider ama Thapki artık bayılmıştır. Herkes oraya gelir ve panikler.

Thapki sonunda kendine gelir ve depoya gittiğini anlatır. Bauji depo kapalıydı kim açtı deyince Suman Şada’yı gördüğünü söyler. Herkes Şada’ya bakar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu