Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 49. Bölüm Özeti 8 Nisan Şada Şokta!

Aşk Bir Rüya 49. bölüm özeti Bihan’ı alkışlayacağımız bir bölüm olacak. İşte merakla beklediğiniz Aşk Bir Rüya 8 Nisan özeti.

Şada yine kendini kurtarır. Dadi Şada’ya Thapki’ye pasta vermesini ister. Şada canı sıkkın da olsa pastayı verir. Thapki pastayı yedikten sonra odasına geçer. Bihan da yanındadır ve telefona acil arama kişileri eklemek ister. Thapki vermek istemez. Bihan almaya çalışırken ikisi düşer.ask bir ruya 49 bolum ozeti resmi

Bihan sonunda telefonu alıp gider. Şada ise Druv’a açık açık birini sevip sevmediğini sorar. Druv eski hayatımı seviyorum evet ve biraz daha zamana ihtiyacım var der. bihan ise Thapki’nin neden oyunu kaybettiğini Bauji’ye anlatırken duyar ve ona bir sürpriz hazırlar. Gözlerini kapatır. Açtığında bahçede her yer ışıklarla bezenmiştir. Ona önce bir sertifika hediye eder. Ardından yıldıza bakmasını ister. Saçları görmesini engelleyince saçlarını tutar. Thapki ile göz göze gelir.

Thapki en parlak yıldızı seçer ve ona Bihan der ve bu an için Bihan’a teşekkür eder. Şada hıçkırınca Druv ona büskivi verir. Tıpkı Thapki gibi onun da hıçkırığı geçecek zanneder ama Şada su içince geçer. Salonda Thapki hıçkırınca büskivi ister ve geçer. Bunu gören Şada Thapki’ye davrandığı gibi bana davranıyor hala aklında Thapki var diye üzülür ve onda olup da bende olmayan ne var diye kendi kendine düşünür. Thapki’nin yapacağı yemeğe tavuk katarak rezil etmeyi planlar.

Aşk Bir Rüya 8 Nisan Özeti Şada Delirdi Galiba!

Yemekte tavuk çıkınca kimse yemek yemez. Vasu Thapki’ye kızar. Olayın sorumlusu olarak düşündükleri hizmetçiye demediklerini bırakmazlar. Hizmetçi ayrılır. Thapki faturayı bulur ve Şada’ya senin yüzünden hizmetçi ayrıldı hiç mi üzülmedin diye hesap sorar. Şada söyle bakalım kime inanacaklar deyince Thapki odadan çıkar. şada bu defa banyo suyuna kimyasal katarak Thapki’yi zor durumda bırakmaya karar verir. Tam şişeyi dökerken Bihan onu görüp durdurur. Şada yalan söyleyip kurtulur. Thapki banyo suyunu üzerine dökmek üzeredir.

Tam suyu dökecektir ki başka bir haber gelir ve su kalır. vasu da bilmediğinden suyu yere döker. Bu defa yer hasar görür. Birileri fark eder diye Şada yere halı atar. Banyo için vakit geldiğinde Bihan sudan şüphelenir ve önce Şada’nın yapması konusunda herkesi ikna eder. Önce Şada yapar. Ardından da Thapki. Şada sudaki kimyasala ne oldu diye düşünüp şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu