Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 50. Bölüm Özeti 9 Nisan Şada’nın Kışkırtması

Şada bir türlü durmuyor. Thapki’ye zarar vermek için tüm kozlarını kullanıyor. İşte Thapki’nin zor anlarının çok konuşulacağı Aşk Bir Rüya 50. bölüm özeti.

Şada şok haldeyken Vasu ona gerçeği anlatır. Önce tokat atar ve bu kadar düşeceğini tahmin etmedim deyip suyu döktüğünde halı ile örtmesinden şüphelenir ve suyu değiştirir. Şada bağırarak druv ile karı koca gibi olmadıklarını Druv’un hala Thapki’yi düşündüğünü söyler.

Vasu şaşırır ve onu teselli eder. Ardından Thapki’yi herkesin gözünde düşereceğim seninleyim diye destek verir. Suman ve Preeti’nin evlilik yıldönümü olduğundan parti verilecektir. Thapki ve Bihan parti düzenlemesini halledecektir.

Aditi sonunda şantaj nedeniyle Diwakar ile evlendiği söyler. Diwakar buna rağmen kanıtınız yok diye ailesiyle bile dalga geçer. Thapki düzenlemeleri yapınca hediye olarak saç yağı ve yüz bakım paketi verirler. Herkes pasta ile ilgilenirken Şada bu hediyeye bir sıvı ekler. Thapki bunları suman ve Preeti’nin bu gün için kullanmasını ister. Vasu amacına ulaşmak üzeredir.

Aşk Bir Rüya 9 Nisan Özeti Preeti ve Suman Da Oyuna Geldi!

Şada bu yaptıkları yetmez gibi bir de Thapki’nin konuklar için hazırladığı yiyecekleri mahvetmeye gider. Tesadüfen Bihan da oradadır. Şada küpemi düşürdüm diye bahane edip mutfaktan çıkar.ask bir ruya 50 bolum ozeti resmi

Suman’ın saçları çalı gibi olmuştur. Preeti’nin ise yüzü kıpkırmızı olmuştur. thapki’nin yüzünden oldu deyip Thapki’ye kızarlar. Thapki kendini aklamak için uğraşırken Bihan Şada’ya bunun altında da sen varsın de mi diye hesap sorar.

Thapki de oraya gelir. Vasu da gelir ve Thapki zaten hiç hata yapmaz her şeyi Şada yapar öyle mi Bihan diye duygu sömürüsü yapar. Thapki Şada’dan Bihan adına özür diler. Şada bir daha bana böyle davranmayın tek isteğim bu şimdi affediyorum der ve giderler.

Preeti ve Suman’ın eşleri de çok garip şekilde giyinmiş halde gelirler. Kıyafetleri de Thapki verdi derler. Thapki yeniden hata yaptığını düşünüp kendini suçlar. Her şeye rağmen parti devam eder. Çiftler canları sıkkın halde pastayı keserler. Şada Suman ve Preeti’ye gider ve bunu bana yapsalar asla yanına bırakmazdım diye kışkırtır. İkisi Thapki’nin yüzüne pasta sürer. Thapki şok halde ağlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu