Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 51. Bölüm Özeti 10 Nisan Şada Diwakar Anlaşması

Thapki’ye güvenen herkesin güvenini boşa çıkarmak için çabalayan Şada yeni planlarla yine bizleri kızdıracak. İşte Aşk Bir Rüya 51. bölüm özeti.

Preeti ve Suman Thapki ile dalga geçip azarlar. Şada amacına ulaşmış olmanın verdiği hazla çok mutludur. Odaya giden Thapki’yi teselli eden Bihan olur. Neden hataları kabul ettin der. Thapki ise ben de insanım hata yaptım ve insanların bana olan güvenini kaybettim der.

Bihan kimsenin senden nefret etmesine izin vermeyeceğim diye ona destek olurken Şada ve Vasu bu defa bauji ve Dadi’nin güvenini kırma planı yaparlar. Diwakar ise herkese Aditi’nin hamile olduğu yalanını yayar ve bunu boşanmayı engellemek için yaptığını söyler.

Dadi ve Bauji din adamları geleceğini onları iyi ağırlamak gerektiğini söyleyip Thapki’den bunu ayarlamasını isterler. Thapki kabul eder. Şada yemekleri amhvetme planı yapar ama bu defa Bihan’ın nasıl biri olduğunu düşünememiştir.ask bir ruya 51 bolum ozeti resmi

Hamile olduğu için Aditi’ye hediyeler verirler. Sıra Diwakar’a gelince Diwakar gerçeği itiraf eder ve yalan söylediğini itiraf eder. Ailesi Diwakar’a kızar. Bihan da sürekli Şada’yı kontrol altında tutunca Şada yemekleri mahvetme planını bir türlü gerçekleştiremediğini Vasu’ya söyler. Vasu o işi bana bırak der. Şada ile Bihan satranç oynarken Thapki de turşu getirmeye gider. Bu sırada Vasu tüm yemekleri sıcakta tutar.

Cam kırılır ve yemeklerin içine cam girer. Vasu bu iş tamam diye sevinir. Thapki tam yanacakken onu Bihan kurtarır. Herkes oraya gelir ve yemeklerin mahvolduğunu görürler. Şada şimdi ne yemeği sunacağız diye telaşlandırır. Dadi üzülüp ilk defa bu oldu ve Thapki yüzünden der. Thapki ağlar.

Aşk Bir Rüya 10 Nisan Özeti Diwakar Dayak Yer!

Bihan ağlayan Thapki’ye destek olur ve ona bir hikaye anlatıp yeniden cesaretlenmesini sağlar. gece yatmadan tüm yemekleri hazırlayan Thapki Dadi’nin de övgüsünü alır. Şada yere meyve atar. Thapki düşecekken Bihan onu kurtarır. Şada yeniden satranç oynarken tam yenecektir ki Bihan’ın yanında duran Thapki bir hamleyle oyunu alır. Şada öfkelenir. Uçurtma yarışı bakalım nasıl geçecek!ask bir ruya 9 nisan ozeti resmi

Diwakar Aditi’ye tam tokat atacakken Thapki gelir ve elini tutar. Ardından Diwakar’a tokat atıp bu alçaklığı nasıl yaptın der. Bihan da Diwakar’ı dövüp yere atar. Aditi Thapki’ye sarılıp ağlar. Diwakar intikam almak için uçurtma yarışı için yola çıkan Bihan ve Thapki’yi durdurur.

Bihan’a sen benim kardeşimsin sen de benim gibi kandırarak evlendin karınla der. Bihan sinirlenir ve ben ailesine asla kötü bir şey yapmadım der. Thapki üzülüp ağlar. Bihan Diwakar’ı azarlar ve ikili ayrılır. Bu tartışmayı uzaktan izleyen Şada Diwakar’a birlikte hareket edip Thapki’ye zarar verme üzerine anlaşma yaparlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu