Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 52. Bölüm Özeti 11 Nisan Dert Ortağım Benim

Aşk Bir Rüya’da Şada sayesinde Thapki’nin etrafında kimseler kalmayacak böyle giderse! İşte Aşk Bir Rüya 52. bölüm özeti!

Thapki Diwakar’ın sözlerinden dolayı evde de üzgündür. Bihan onu teselli eder. Uçurtma yarışı olacağını geçtiğimiz bölümde belirtmiştik. Bu bölümde Dadi uyandığında ilk kimi görürse yarışa başlayacak kişiyi o seçecektir.ask bir ruya 52 bolum ozeti resmi

Vasu bunu bildiğinden Şada’yı Dadi’nin baş ucuna gönderir. Thapki de gelir ve ayak ucuna oturur. Dadi uyandığında Thapki’yi gördüğünden Thapki ilk Şada’nın başlamasını ister. Şada ise buna gerek olmadığını onun başlamasını ister. Bu konuda da bir planı vardır Şada’nın. Uçurtma ipine tutkal sürecek böylece Thapki’nin eli kesilip ipi tutamayacaktır. Vasu’nun da desteği ile bu planı da uygular.

Uçurtma yarışı başlar. Şada ile Thapki beraberedir. Thapki’nin eli kesilmesine rağmen uçurtmayı bırakmaz hatta bırakması konusunda yapılan tüm ikazlara kulağını tıkar.Kazanan Thapki olur.ask bir ruya 52 bolum ozeti resmi

Bihan Thapki’nin ellerine pansuman yapar. Thapki kolye ödülünü de alır. Şada bu defa da kahve yapan Thapki’yi rezil etmek için Dada Ji’nin küllerini kahveye döker. Kahve içecekken de kahvede kül var deyip kül kavanozunu gösterir. Herkes şok olur. Thapki endişelidir.

Aşk Bir Rüya 11 Nisan Özeti Bauji ve Dadi de Artık Thapki’nin Karşısında!

Dadi bunu affetmez ve birkaç sonra gideceksin diye üzülüyordum şimdi sevineceğim der. Thapki ağlar. Geriye bir tek ona güvenen Bauji kalmıştır. Vasu ise kahve olayının arkasında Şada mı var diye Şada ile yüzleşir. Şada hayır diye yalan söyler. Vasu ise eğer bunu yapmış olsaydın senin affetmezdim der ama Thapki’nin bunu nasıl yaptığına da anlam veremez.ask bir ruya 10 nisan ozeti resmi

Thapki Dadi’ye kapıyı açmasını ister ama Dadi çok üzgündür bu nedenle açmaz. Thapki odasında da ağlar. Bihan onun ne kadar üzgün olduğunu görüp külleri nehre beraber atarlar. bihan ona üzülmemesi için o senin hata yapmadığını biliyor gerçek ortaya er ya da geç çıkacak merak etme der.

Şada bu defa da Bauji ile Thapki’nin arasını bozar. Bauji’nin sakal ve bıyığını boyamak için kullandığı boyaya tüy dökücü krem ekler. Bauji şok olurken Şada zavallı Thapki diye sinsice güler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu