Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti 12 Nisan Thapki Zehirlendi!

Aşk Bir Rüya 53. bölümde sonunda olan oldu Thapki ölümün eşiğinde. Şada bunu da yaptı! İşte Aşk Bir Rüya 53. bölüm özeti.

Bauji yüzünü kimseye göstermek istemez ama sonunda herkes görür ve şaşırır. Bauji olanları anlatınca herkes Thapki’yi suçlar. Dadi ceza olarak yüzüne siyah bir bezle örteceğini söyler. Thapki ağlar. Bir de üstüne bu halde pazara sebze almaya gitmek zorunda kalır. Bihan ne kadar onun yanında olsa da Thapki gözyaşları içindedir.

Pazarda Thapki ile dalga geçerler. Bihan da yüzünü örterek gelir ve havadan bulaşan hastalık olduğu konusunda doktor bizi uyardı bundan dolayı yüzümüzü kapattık der. Kadınlar önce özür diler sonra da onlar da yüzünü örter. Eve geldiğinde Bauji örtüyü alır ve onu affettiğini söyler.ask bir ruya 53 bolum ozeti resmi

Vasu sinir olur ve neden affettin der. Bauji görenlerin onu daha genç bulduğunu söyler. Şada telefonda arkadaşına Bauji’ye yaptığını anlatır. Tabi bu bir amaç içindir. Thapki duysun diye çabalar ve amacına da ulaşır. Thapki herkesin önünde itiraf etmesini ister.ask bir ruya 53 bolum ozeti resmi

Şada beni kıskandığından böyle yapıyor diyerek yeniden Thapki’nin suçlanmasına neden olur. Bir sonraki gün Dadi aartiyi Şada yapsın istese de Şada o yapsın der. Suman bile o seni dün suçladı sen ona aarti yapması için izin veriyorsun ne kadar iyi kalplisin der. Thapki ağlar ama aartiyi yapmaya başlar. Aarti tabağını alırken eline ruj süren Şada eli yanmış numarası yapar. Dadi Thapki’ye her zaman hata yapıyorsun diye kızar. Thapki ağlar.

Aşk Bir Rüya 12 Nisan Özeti Ah Şada Ah!

Bihan Thapki’ye gelir ve onun gerçek yüzünü çıkaracağız üzülme diyor. Keçinin üzerine bir kamera yerleştirir. Keçinin de Şada’nın yanında olması için gerekli hazırlığı yapar. Şada keçiden rahatsız olur ama Bauji keçi iyi kalpli olduğundan seninle der.ask bir ruya 11 nisan ozeti resmi

Bundan dolayı ses çıkaramayan Şada Thapki’yi ona zarar verme ile suçlamak için yeni planını uygular. Tüm olanlar keçinin boynundaki kamerada kaydolur. Bu durumdan habersiz olan herkes Thapki’ye kızar. Şada son plan olarak Thapki’nin Bauji’yi öldürmeye çalışıyor imajı verme derdindedir. Hizmetçiden mutfak için fare zehri ister.

Vasu sütün içine fare zehri ekler. Thapki Vasu’yu içeri girerken gördüğünü söyler. Vasu ben fare zehri eklemedim deyince madem öyle içir Şada’ya derler. Vasu telaşlanır. Tepkilerin odağında olan Thapki fare zehri eklemedim deyip kanıt olarak sütü içer. Vasu ve Şada şok olur. Bihan ise kameradan gerçeği görüp hafıza kartını alıp aşağı iner. Thapki bu sırada başım dönüyor der. Bihan sütün içinde bir şey olduğunu anlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu