Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 56. Bölüm Özeti 15 Nisan Thapki Hizmetçi Oldu!

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Aşk Bir Rüya 56. bölüm Thapki’nin hizmetçi olarak karşımıza çıkmak zorunda kalacağı bir bölüm olacak. Ne oldu da bu noktaya geldi bu iş diyenler işte Aşk Bir Rüya 56. bölüm özeti.

Meyveleri soymak için Preeti ve Suman çok isteksizdir. Meyveleri kesecek birini bulmaya çalışırlar. Şada manikürü bahane eder gider. Suman kocasını bahane eder. Preeti ben mi yapacağım deyip gider. bihan bu hallerini görünce keçiyi salıverir.

ask bir ruya 56 bolum ozeti resmi

Thapki meyveleri yemesin diye meyve tabağını tutar. Herkes onu bu halde görür. Vasu Thapki’ye kızar ve yabancılar içeri giremez yazar. Thapki ağlar. Bu durumu düşünen Vasu ve Şada yeni bir plan yapar. Thapki kendisini pujaya davet ediyorlar zanneder. Bihan içeri girmemelisin diye uyarsa da Thapki Vasu’nun içeri girmesini istediğini düşündüğünü anlatır.

Puja için gelen misafirleri içeri alan Şada, Thapki’ye de ayakkabıları düzenlemesini ister. Bihan bunu görüp sinir olur ve Thapki ile puja yaparlar. Şada ise puja için verdiği sipariş gecikince misafirler kızıp dışarı çıkar. Dışarda Thapki ve Bihan’ın puja yaptığını gören konuklar onlara katılır. Vasu’nun yanında kimse kalmaz.

Aşk Bir Rüya 15 Nisan Özeti Thapki’nin Zor Anları!

Vasu Şada’ya kızar. Bauji ise önce Bihan’a teşekkür eder ardından da ona uzun süredir istediği İngilizce sözlüğü verir. Bihan uyurken yine sayıklar ve Thapki’nin elini tutarak uyuyakalır.

Sabah olduğunda ikisi de bu duruma şaşırır. Thapki eşyalarını bulamaz. Bunu yapan Vasu’dur. Burada bedava kalıyorsunuz, gidip parar kazanın ya da gelin evde hizmetçi eksiği var burada çalış ki burada kalabilesin der. Thapki ağlar. Vasu Thapki’nin hizmetçi olarak gelmeyeceğini düşünüp buradan gideceğini düşünür.

Thapki çaresiz kalıp eve hizmetçi olarak gelir. Suman kıyafetlerimi yıka der. Thapki makineye kıyafetleri koyunca Şada, narinli kıyafetlerim var makinede değil elinde yıka der. Thapki bakakalır. Tüm bu olanlardan Bihan’ın haberi yoktur. Bakalım Aşk Bir Rüya 57. bölüm özetinde Bihan bu durumu öğrendiğinde ne yapacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

    1. hangi tarayıcı ile girmeye çalışıyorsun?
      google crome, opera, firefox ? hangisi ile girmeye çalışıyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu