Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 57. Bölüm Özeti 16 Nisan Çöp Layık Olanda Kalmalı!

Aşk Bir Rüya 57. bölümü asla kaçırmayın zira bu bölümde çok güleceğiniz bir sahne sizleri bekliyor. İşte merakla beklediğinize inandığımız Aşk Bir Rüya 57. bölüm özeti.

Thapki kıyafetleri yıkamayı bitirir. vasu bu kalmış deyip başka bir kıyafet getirir. Getirdiği kıyafetin rengi diğer kıyafetlere geçer. Thapki yeniden tüm kıyafetleri yıkamak zorunda kalır. Suman Thapki’den yemek yapmasını ister. Thapki yemek yaparken Bihan seslenir. Thapki gizlice gider.

Bihan onun nerede olduğunu bilmediğinden ondan yemek yapmasını ister. Suman eve gelen konukların onu hizmetçi sanmasıyla zor anlar yaşar. Köylüler hakkında rencide edici sözler söyleyen beylere en büyük dersi Thapki verir. Suman’ın hizmetçi olmadığını köylü olmanın gurur verici bir şey olduğunu söyler. Adamlar yaptıklarından utanır. Suman onu koruyan Thapki’ye haksızlık ettiğini düşünürken Şada Thapki’nin bu tavrına sinir olur.ask bir ruya 57 bolum ozeti resmi

Sanjay arkadaşlarının Suman’ı küçük görmesine üzülmüşken Thapki onu korur. Arkadaşları Suman’dan özür diler. Suman bu hareketine karşılık Thapki’ye her konuda destek olur. Onları birlikte çamaşır yıkarken gören Preeti şok olur. Sebebini dinlese de yıl dönümü nedeniyle hala Thapki’ye kızgındır. Thapki gün sonunda parasını alır ve ahır için kirayı Vasu’ya verir. yarın daha erken geleceğim diyen Thapki erkenden uykuya dalar.

Aşk Bir Rüya 16 Nisan Suman Thapki’nin Yanında!

Bihan Bauji’yi uzaktan inek beslerken izler ve onu özlediğini düşünür. Daha sonra traş olmaya gider ama traş jiletini unuttuğu için bıçakla traş olmaya kalkar. thapki panik halde çok keskin olduğunu söylese de bihan ben bir kaplanım bana bir şeycik olmaz der. Bıçak yüzünü keser. Thapki gördün mü kaplanı kesmişin diyerek yüzüne merhem sürer.ask bir ruya 57 bolum ozeti resmi

İş için geç kalan Thapki bir bahane ile Bihan’ı evden gönderir. Thapki temizlik yaparken onu gören Druv üzülür. Cüzdanı düşünce Thapki cüzdanı verir ama cüzdanın içinden Şada’nın resmi çöpün içine düşer. Bunu gören Şada sinir olur. Thapki’den değirmende un öğütmesini söyler. Thapki o kadar uzun süre öğütme işiyle uğraşınca Suman onun için üzülür. Şada süte uyku hapı ekleyip orada bırakır. Suman ise bu sütü Thapki’ye vermeyi planlar.

Thapki sütü içince bayılır. Şada onu çuvala koyar. Bu sırada Dadi Şada’yı çağırınca çuvalı orada bırakır. Thapki kendine geldiğinde ağlar. Çuvalın hareket ettiğini gören Suman ve Preeti korkarak kaçar. Bir fare çuvalı kemirince Thapki çuvaldan çıkar. Benzer bir çöp çuvalı da hizmetçi tarafından oraya konur. Suman ve Preeti hayalet gördük der.ask bir ruya 16 nisan ozeti resmi

Vasu da çuval boş bak diye onları rahatlatır. Şada ise diğer çuvalda Thapki var diye sürükleyerek götürür. Thapki’yi görünce şok olup ayağı kayar. Paaat çöpün içine! Şada’nın düştüğü çöpü çöpçüler alıp götürür. Şadayı çöplüğe atarlar. Şada çöpün arasından çıktığında Bihan onu görüp kahkahalara boğulur. Thapki ise ilacın etkisiyle ağzını açıp konuşamıyordur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu