Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 58. Bölüm Özeti 17 Nisan Tac Mahalim!

Aşk Bir Rüya 58. bölüm Bihan’ın Thapki’yi sevmediği itirafı olsa da yaptıklarıyla Thapki’ye verdiği değeri bir kez daha hissedeceğimiz bir bölüm olacak. İşte Aşk Bir Rüya 58. bölüm özeti!

Bihan eve geldiğinde konuşamayan Thapki’ye yardım eder ve sonunda konuşmaya başlar ama Bihan onun bir şeyler gizlediğini sezer. Thapki banyo yapıp temizlenen Şada’nın karşısına geçer ve neden bunu yapıyorsun der. Ardından da sakın sessizliğin bir zayıflık olduğunu düşünme der.

Şada ise bütün olanlara rağmen Thapki’nin Druv’dan uzak kalmamak için buradan ayrılmadığını düşünür. Druv odaya geldiğinde Şada’ya neden üzgün olduğunu sorar. Şada baksana Thapki hizmetçi oldu diye ne kadar üzgünsün der. Druv hayatın bizi getirdiği noktaya üzülüyorum der. Şada ise ben senin karınım ama senin bana sevgini bir türlü elde edemiyorum deyip ağlar.ask bir ruya 58 bolum ozeti resmi

Şada geceleyin dışarıyı dekore eder. bihan ve Thapki’yi de çağırır. hep birlikte doğruluk mu cesaret mi oynarlar. İlk soruyu Şada cevaplayacak Bihan soracaktır. bihan para mı aşk mı daha önemli der. Şada aşkım için her şeyi yakarım deyip Thapki’ye bakar.ask bir ruya 58 bolum ozeti resmi

Sonra Şada Bihan’a Thapki’yi seviyor musun diye sorar. Bihan onu sevmiyorum ama saygı duyuyorum der. Sonra Thapki’ye cesaret gösterisi olarak dans etmesi istenir. Bihan onun oyununu anlar ve madem Druv ve Thapki dans edecek ben de yengem olarak seninle dans edeyim der. şada ben senin yengenim ve bu bir oyun der. bihan evet dediğin gibi bu bir oyunsa neden tereddüt ediyorsun ki der. Druv ve Thapki dans ettikleri anları hatırlayıp üzülürler.

Aşk Bir Rüya 17 Nisan Özeti Doğruluk Mu Cesaret Mi?

Yeni bir şey olarak Şada Tac Mahal yapmasını ister. Thapki mumlardan Tac Mahal yapmaya başlar ama bir kısmını tamamlamaz. Aşkın saf olduğunu ama güven olmadan yarım kaldığını söyler. Bihan eksiği tamamlar ve bu güvenini kaybetmiş olman senin suçun değil, yüreğin onu tamamlar deyip Tac Mahal’i tamamlar. Sıra Druv’a geldiğinde gözlerini kapatıp sevdiğini hayal etmesini söyler.ask bir ruya 17 nisan ozeti resmi

Druv Thapki’yi düşünür. Şada kimi görüyorsun deyince de cevap vermeden gider. Bihan ve Thapki de ahıra geri döner. Şada odaya geldiklerinde kimi gördün diye üst üste sorunca Druv, Thapki’yi diye bağırır. Geçmişe sünger çekemiyorum bu Thapki’den dolayı değil geçmişi unutamadığım için benden kaynaklı o yüzden sana eşim gözüyle bakamıyorum deyip ağlar.

Şada gerçeği duyunca bir kat daha kinlenir. Bihan ise Thapki’ye aşık olup olmadığını düşünerek uyuyakalır. Sabah olduğunda evden çıkıyormuş numarası yapan Bihan, Thapki’nin hizmetçi kıyafetini giydiğini görünce şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu