Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 60. Bölüm Özeti 19 Nisan Gözlerin Gözlerimde!

Aşk Bir Rüya 60. bölümde Sevgililer Günü kutlaması görüntüleri seyirciye sunulacak. Vasu ve Şada, Thapki’yi zor durumda bırakmak için çabalarken Thapki hizmetçi olarak çalıştığını Bihan’ın  bilmesini engellemek için çabalayacak. İşte Aşk Bir Rüya 60. bölüm özeti.

Thapki ve Bihan eve girerler. Thapki, parti düzenlemelerini yaparken Bihan da davet ettikleri kişilere mesaj atar. Bihan Thapki’ye bakarak yeniden bizi eve alacaklar diye sevinçle bakarken Thapki Bihan’a bakıp ailene geri döndüğünde ben gideceğim diye ağlar.ask bir ruya 60 bolum ozeti resmi

Thapki bir taraftan da partide nasıl hizmet edeceğini düşünür. Bihan Thapki’ye gül verip ilk karşılaştıkları anı hatırlatır. Bu sırada Vasu çağırır. Thapki’ye oyuncak ayı kostümü verir ve bu şekilde hizmet ederse Bihan onu fark etmeyecek der. Thapki şok olurken Şada gülümser.

Aşk Bir Rüya 19 Nisan Özeti Sevgililer Günü

Şada bir de üstüne bu kıyafet üzerindeyken onun elinden ilk tutan kişiyi öpmesini ister. Thapki başta karşı çıksa da kabul etmek zorunda kalır. Parti başlar. Sevgililer günü çiftini belirlemek için bir oyun teklif edilir. Her çift dans edecektir.ask bir ruya 60 bolum ozeti resmi

Dans ederken çiftlerin ayaklarının altında bir kağıt olacak yarışma ilerledikçe kağıt katlanarak küçülecektir. Bihan ve Thapki bu karardan pek hoşlanmaz ama yine de oyuna katılır. Bihan ve Thapki çifti gayet iyi giderken geriye bir onlar bir de Druv ve Şada çifti kalır.

Çiftler düşme riski olduğunda birbirlerini tutarlar. Şada kendisini Druv’un tutmasına pek memnun olur. Vasu sevinçle onları izlerken Bihan’ın Thapki’yi tuttuğu anlara öfke ile bakar. İki çift arasında bir kazanan olacaktır. Bu nedenle Vasu Bihan’ın kaymasını sağlamak için top atar ama Bihan düşmez. Tam tersine Druv düşer ve oyunu kaybeder. Vasu Thapki’ye bir sonraki oyuna katılmamasını hatta Bihan ile gitmesini söyler. Thapki endişelidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu