Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 63. Bölüm Özeti 22 Nisan Seninle Gurur Duyuyorum!

Thapki Bihan’ı arar ve iş bulup bulamadığını sorar. Bihan bu soruya ne cevap verecek? İşte Aşk Bir Rüya 63. bölüm özeti.

Bihan yalan söyler ve fabrikada iş buldum der ama arkadan araba sesi gelince Thapki onun iş bulamadığını anlar. Bihan evet iş bulamadım ama ben helal para kazanmayı düşünüyorsan illa ki bir kapı açılacaktır diyor.Thapki ayaklarından kan akmasına rağmen dikişe devam eder.ask bir ruya 63 bolum ozeti resmi

Bu sırada Bihan eve gelir ve onun bu halde çalıştığını görünce makineyi durdurur. Makinenin hareket etmesini bihan sağlarken Thapki de dikmeye odaklanır. Thapki yardım ettiği için teşekkür eder. Bihan ne zaman ihtiyacı olursa yardım edeceğini söyler ve iş görüşmesi için yeniden gider.ask bir ruya 63 bolum ozeti resmi

Bihan iş bulduğu müjdesini Thapki’ye verir. Thapki ise bitirdiği işleri kadınlara verir. Kadınları elinin iyi olduğu söyleyip neden ahırda kaldığını sorarlar. thapki bağımsız olmak için olduğunu anlatır ve arkadaşlarına da terzi olarak yardım edebileceğini söyler.

Şada ise Bihan’ın garson olarak çalışmaya başladığını öğrenir. Bir kıza para verir ve terzi işleri için restorantta buluşma ayarlamak için Thapki’yi aratır. thapki sevinçle gittiği restorantta Bihan’ın garson olduğunu görünce şok olur. Şada Thapki’nin yanına gelir ve Bihan’a masayı topla deyip rencide eder. thapki gitmek isteyince Şada onu durdurur.

Aşk Bir Rüya 22 Nisan Özeti Bihan Garson Oldu!

Şada maden suyu getirin der ve bu sırada soğuk suyu bilerek üstüne döker. Bihan’a bağırır. Thapki tepki gösterip garsonların da insan olduğunu unutmayın der. Oraki herkes ve garsonlar alkışlar. Şada sen evimde hizmetçi olarak çalıştığından hizmetçileri savunuyorsun deyince Bihan’ın sabrı taşar. Thapki’ye bir kelam daha edersen sonunu sen düşün der.

ask bir ruya 22 nisan ozeti resmi

Şada senin müdürün nerede deyince müdür gelir ve Bihan adına özür dileyip iş yerinde ilk günü der. Şada müdüre bağırıp gider. Thapki ise Bihan’a dönüp bakma sen ona ben seninle gurur duyuyorum der. bihan içerde işe devam ederken bir bayan ona kartını verip iş teklif eder.ask bir ruya 22 nisan resmi

Müdür iş çıkışında bir sonraki gün gelme kovuldun der. Vasu bu sırada gelir ve Bihan’a ailemizin adına leke sürecek bir iş yapma der. Ona bir iş teklif eder ve bunu sakın Thapki öğrenmesin der. Bir evin eşyalarını boşaltacak olan Bihan bu durumu Thapki’ye haber vermez. Eve giden Vasu ise Thapki’ye yine kırıcı bir şekilde konuşmaya devam eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu