Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 66. Bölüm Özeti 25 Nisan Thapki Hırsızların Karşısında!

Thapki hırsızlarla karşı karşıya kalır. Aşk Bir Rüya 66. bölüm özeti başlıyor. Dadi fotoğrafı Preeti’ye verir. Preeti çerçeve konusunda düşünürken Şada’ya fotoğrafı verir ama o önemsemez ve fotoğraf çimenlerin arasına düşer. Fotoğrafı bulamayan Preeti ve Şada bir olup Thapki yaptı bunu der. Suman karşı çıkacaktır ki Thapki onu durdurur.

Dadi Thapki’yi azarlar ve Bihan’ın hatrına buradasın der. Suman neden bunu yaptın diye sorarken Preeti de onları dinliyordur. Thapki eğer söyleseydim Preeti zor durumda kalacaktı ben zaten herkesin gözünde kötüyüm sıkıntı yok der.ask bir ruya 25 nisan ozeti resmi

Üstüne bir de fotoğrafı bulmak için çabalar. Çim makinesine girmek üzere olan fotoğrafı ekndini risk ederek kurtarır ve Preeti’ye fotoğrafı verir. Dadi fotoğrafı getiren Preeti’ye teşekkür edince Preeti pişman olup Thapki kendini risk ederek kurtardı der.

Bütün bu olayların dışında ev ahalisi eğlence düzenler. Eğlence devam ederken eve hırsızlar girer. Vasu’nun odasında olan hırsızları Thapki görür. Bir de üstüne bir şeyler düşürünce hırsızlar biri var diye şüphelenir ama göremeyince kedi galiba deyip işlerine devam ederler. Thapki kapıları kilitler.

Hırsızlar kavga ederken Thapki bu sırada polisi aramaya kalkar ama hırsızlar birinin olduğunu kapılar kilitli olunca fark ederler. Hırsızların başındaki adam polisi arayacaktır her kimse deyip telefon kablosunu keser. Thapki polisi arayamaz. Hırsızların başındaki adam her kimse çıksın der. Thapki gergin bir şekilde saklandığı yerde ağlar.

Aşk Bir Rüya 25 Nisan Özeti Thapki Ölecek Mi?

Thapki mutfağa kaçar. adamlar peşinden gelip kapıyı kırar. Thapki gözlerine kırmızı biber püskürtünce adamlardan birkaçını alt edip kaçar. Adamlardan biri gelir ve Thapki’nin elindeki para ve mücevher dolu çantayı almaya çalışır.ask bir ruya 25 nisan ozeti resmi

Bu sırada yere yağ döken Thapki adamın kaymasına neden olur ama adam yeniden ayağa kalkıp çantayı döker. Thapki elektrikli süpürge ile paraları çeker. Adamı da sopayla dövüp adamı bayıltır. Adamın ellerini iple bağlar. Takıları ve parayı da bir torbaya koyup oradan gider. Ev ahalisi de eve döner. Thapki hala peşinde olan hırsızlarla uğraşırken Bihan evden birinin polisi aradığını öğrenir. Thapki’nin başının belada olduğunu anlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu