Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 70. Bölüm Özeti 29 Nisan Bir Şans Daha İstiyorum!

Aşk Bir Rüya’da bihan bu evlilik için Thapki’den bir şans daha isteyecek ama Thapki’nin başka bir derdi var. Bakalım bu neymiş! İşte Aşk Bir Rüya 70. bölüm özeti.

Dadi Vasu’ya Thapki’yi durdurmalısın der. vasu ise istemeyeni zorla tutamayız diye cevap verir. Sabaha kadar uyuyamayan Bihan ve Thapki sabahleyin mahkeme için hazırlanırlar.

Bihan Thapki’ye sözlük hediye eder ve veda hediyesi der. İkili mahkemeye çıkmak için yola koyulduğunda Bihan dizleri üstünde af diler ve yalanla başlayan bu ilişkiyi gerçeğe dönüştürmek istiyorum bana bir şans ver geri dön boşanmayalım der.

Thapki ağlar ama kararından geri dönmez. Bihan mecburen kağıdı imzalar ama Thapki gözyaşları içinde kağıda bakar. Kağıtları da eve getirip herkesin gözü önünde bu ilişkiye bir şans vermek istiyorum der. Vasu ve Şada’nın şok halleri sizleri sevindirecek. Bihan şu ana kadar sana acı verdim ama artık mutluluk kaynağın olacağım der. Herkes sevinir.ask bir ruya 70 bolum ozeti resmi

Thapki Vasu’ya Bihan’ın af dilediğini ve dayanamadığını anlatır. Vasu sorun yok deyince Thapki gider. Şada ise neden bunu yaptın deyince Vasu Druv’dan tamamen uzaklaşmışken neden bunu önemseyeyim, sen druv’un kalbini kazan der.

Thapki’nin ailesi de bu şans verme olayını duyunca sevinir ve önemli olanın kızlarının mutlu olması olduğunu söylerler. druv tam da bu anda gelip her şeyi öğrenir. Odasına sinirle geçen druv eşya fırlatır. Şada Thapki’den dolayı değil mi deyince de Druv onun adını bana anma diye kızar. Thapki aslında gerçeği bilen sensin Rabbim diyerek ağlar.

Aşk Bir Rüya 29 Nisan Özeti Vasu Sırrın Çıkmasından Korkuyor!

Thapki aslında şans vermek için değil Druv ile evlenmesini neden önlemek istediklerini bulmak için bir süre daha kalma kararı almıştır. Bihan ise bu niyetinden bihaber Thapki’yi rahat ettirmek için elinden geleni yapar.

Thapki sabahleyin Druv’un eşi olduğunu söyleyen düğün günü gelen kızı hatırlar ve onunla konuşmaya karar verir. Kızla tapınakta buluşmaya giden thapki’nin yalan söylediğini fark eden vasu takip eder. Kız bana Paan söyledi bunu yapmamı der. Thapki vasu’yu fark edince saklanır.ask bir ruya 29 nisan ozeti resmi

Thapki’nin para verip konuşturduğu kız Vasu gidince çıktığında Vasu onu gizlice kenara çeker ve daha fazla para verip Thapki’nin sorduğunu öğrenir. Bir daha asla Pandey ailesinin gözüne gözükme der ama kız bir dolaptan bahsetmiştir.

Thapki sırra ulaşmasın diye Vasu Şada’ya o dolabın arkasındaki şişeyi al ve at der. Şada dolabın arkasında örümcek görünce korkar ve Vasu’ya da şişeyi attım diye yalan söyler. Thapki şişeyi bulup içinde kloforlu bezi bulunca birinin düğün günü bayıltma işini gerçekleştirdiğini anlar.ask bir ruya 29 nisan ozeti resmi

Vasu bezi görünce şok olur ve onu oyamak için düğün dvdsini verir. Thapki demek ki bana yardım edecek diye düşünür ama Vasu öksürmeye başlar. Thapki’den su getirmesini ister. Thapki su getirmek için gittiğinde bezi yakar. Dolap alev alır. İçinde bütün sırlar da yok olur. Thapki geldiğinde yangın çıktığını görünce şok olur. Her şeyden bihaber olan Bihan ise baktığı her yerde Thapki’yi görüp bana ne oluyor diye düşünür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu