Dizi Özet

Aşk bir Rüya 71. Bölüm Özeti 30 Nisan Thapki Gerçeği Öğrendi Ama

Aşk Bir Rüya 71. bölüm oldukça olaylı geçiyor. Bihan aşkını itiraf etmek için çabalarken Thapki düğündeki yaşananların ardında Vasu olduğunu öğrenir. İşte Aşk Bir Rüya 71. bölüm özeti.

Ev ahalisi yangını söndürürken Bihan Thapki’ye bir şey mi oldu diye eve geri döner. Thapki gerçeğe ulaşmanın önünde bir engelle daha karşılaşmanın verdiği acı ile ağlarken Bihan ona yeni dolap alacağını söyler. Thapki şişenin üzerinde yazan kimyagerin ismini hatırlar ve ona gidip sormayı düşünür.

Bihan Thapki’nin elini tutup kalbine götürür e kalbinin bu kadar hızlı atmasını kontrol etmesini ister. Ev ahalisi gülümser ve doktora gitmelisin fazla egzersiz yapıyorsun diye şaka yaparlar. Bihan gider. Thapki ise bir yolunu bulup gerçeğe ulaşma derdindedir. Bihan farkına varmadan çizdiği resimde Thapki’yi çizinca bauji ona aşık olmuşun artık onsuz yaşayamazsın ona aşkını unutulmaz bir şekilde itiraf etmelisin der. Bihan düşünür.ask bir ruya 71 bolum ozeti resmi

Thapki bir çizim bulur ve çizimin Bihan’a ait olduğunu anlar. Gerçeği ortaya çıkarmak için bu resimde anlatılanı bulması gerekir. Bihan’ın karşısına geçer ve kelime söyleyince ilk aklına gelen şeyi söylemesini ister. Bihan’ın verdiği cevaplardan yola çıkarak aradaki kişinin Vasu olduğunu anlar ve neden beni istemedin diye ağlar. Thapki’nin her anını gizlice takip eden Şada da gerçeği öğrenen Thapki’nin oyununu bozmak ister.ask bir ruya 71 bolum ozeti resmi

Bihan’a gider ve Thapki’nin gerçeği ortaya çıkarmak için kaldığını işin aslında ona şans verme olmadığını söyler. Bihan hiçbir şey demeden oradan gider ve Thapki’ye aşkını itiraf etmek için gerekli düzenlemeleri yaptırır. Thapki ise öğrendiği gerçeği herkesin önünde söylemek için harekete geçer. Vasu’nun söylemeyeceği gerçek şu ki derken herkes Vasu’ya bakar.

Aşk Bir Rüya 30 Nisan Özeti Aşkımı İtiraf Ediyorum!

Vasu bayılır. Thapki meyve suyuna uyuması için toz katıyor. Vasu uyandığında baş ucundaki bir kağıtta dğünde yaptıkları yazılır. Thapki yanına gelir ve herkesin gerçeği öğrendiğini söyler. Neden düğüne engel oldun diye de sorar. vasu senin gibi kekeme bir kızla oğlumu evlendiremezdim der. Thapki ağlar.ask bir ruya 30 nisan ozeti resmi

Bu sırada ev ahalisi gelir ve tapınaktan döndüklerini Vasu’nun neden gerçeği söylemediğini sorarlar. Vasu şok olur. Bauji aslında gerçekle alakası olmayan bir şeyi öğrendiklerinden bihaberdir. Vasu artık gerçeği öğrenen bir Thapki’nin farkındadır.

Vasu tek başına aya bakan Thapki’nin yanına gider ve bu yaptığını yanına bırakmayacağım senden intikam alacağım der. Thapki merak etmeyin bu gerçeği kimseye söylemeyeceğim dese de Vasu ona hakarete devam edip Şada’yı över. Thapki benim zayıf yönlerim olduğu gibi Şada’nın da var. Bunu isterseniz test edin der ama önyargısız bir şekilde der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu