Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 72. Bölüm Özeti 1 Mayıs Sendeki Kalp De Bendeki Taş Mı?

Aşk Bir rüya 72. bölüm doğrusu hepimize hayaller gerçekler dedirtecek. Bihan’ın hayalleri gerçek olmazken Thapki ve Şada arasında büyük yarış başlayacak. İşte Aşk Bir Rüya 72. bölüm özeti.

Thapki Vasu’ya adaletli bir şekilde Şada ve onu test etmesini ister. Vasu gider. Bihan heyecan içinde beklediği Thapki gelince sevinçle ona bir şey söylemek istediğini söyler. Ardından 100. gün anısına birlikte pasta keserler. Bihan Thapki’ye yüzük verir ve sen gözlerimden anlarsın şimdi bak ve anla der.

Thapki ne diye sorunca Bihan seni her yerde seni görüyorum çünkü sana aşığım der. Benimle yeniden evlenir misin diye dizleri üstünde teklif eder. Thapki gülümseyerek kabul eder. Bunların hepsi Bihan’ın hayalidir. Thapki geldiğinde süslemeleri görür.ask bir ruya 72 bolum ozeti resmi

Oraya gelen Bihan ise sinirle süslemeleri yakar. Şada gerçeği Bihan’a söylemiştir. Bihan öfke ile ona güvendiğini artık başka bir Bihan’ı karşısında göreceğini söyler.ask bir ruya 72 bolum ozeti resmi

Vasu Thapki’nin söylediklerini düşünüp hak verir ve iki geline de eşit davranma kararını Şada ile paylaşır. Thapki de bu testi kabul eder. İlk test sabır üzerinedir. İkisi de oruç tutacaktır.

Şada Thapki’yi alt etmek için plan düşünürken bir taraftan da Vasu’dan torpil bekler ama Vasu adil olacağını söyler. Thapki ise Bihan ile gidip meyve sebze alacaktır. Gittiklerinde Bihan para alan adama silah doğrultup her şeyi bedava alır.

Thapki kızınca da Bihan artık böyle beni kimse değiştiremeyecek sen beni kandırdın sonuç bu der. Thapki orucunu açmak için bu meyve ve sebzeleri yemek istemez ve bir plan yapar. Şada Thapki’nin orucunu bozmaya çalışır. Thapki fark eder ve orucunun bozmaz hatta başı döner ama yine vazgeçmez.

Aşk Bir Rüya 1 Mayıs Özeti Thapki Şada Yarışması

Bihan Thapki’nin orucunu açmayacağını söyleyince Thapki üzüldü. Dua için gittiği yerde duran Bihan’ın elindeki tül Thapki’nin bilekliğine takılır. İkili göz göze gelir. Bu anları gören Druv sinirle odasına gider. Bihan sinirle oradan ayrılırken Thapki Bihan’ın güvenini kaybettiği için acı içindedir. Şada bu anları görüp sevinir.

Aarti tabağını alıp ocakta ısıtır böylece Thapki’nin eli yanacaktır ama Vasu onu görünce planı boşa gitti diye düşünürken Vasu’yu kandırır. Vasu gidince yeniden ısıtmaya devam eder. Sonra da aldığı yere koyar. Oruç açmak için herkes dua alanına geldiğinde Druv ve Şada ritüelleri yaparken Thapki yanlız kalmıştır ama tüm ritüelleri yapar.ask bir ruya 1 mayıs ozeti resmi

Herkesin alnına tilak uygular sıra Druv’a gelince göz göze gelirler. Şada koşarak gelir ve onu durdurur. Druv ve Vasu’ya tilak uygular.En son ritüelde Bihan olmadığından Thapki o evde yok der. Gözleri dolu doludur. Dışarı çıkan Thapki keçiye de tilak uygular ve onunla dertleşir.

Bihan’ın da Vasu’nun da güvenini yeniden kazanacağını söyler. İçeri geçip ritüellere kaldığı yerden devam eder. Sıcak aarti tabağını tutmak üzere olan Thapki’nin tabağına Bihan’ın bıraktığı tül gelir. Thapki’nin eli böylece yanmaktan kurtulur. Şada şok olur ve canı sıkılır. Bihan ise öfke içinde dışarda dolaşır ve bunu bana nasıl yaparsın diye kızarken yanına keçi gelir.ask bir ruya 1 mayıs resmi

Keçiyi seven Bihan’ın alnına tilak değer. Dua töreni bitmeden Bihan elinde keçi ile eve gelir. Bihan’ın alnındaki tilağı gören herkes şaşırır. Şada dua esnasında tabağını düşürecekken ona önce Thapki sonra Bihan yardım eder.

Şada’nın tabağını Thapki ve Bihan birlikte tutunca göz göze gelirler. Tüm bu olanları dikkatlice izleyen Vasu bakalım nasıl bir karar verecek hep birlikte Aşk Bir Rüya 73. bölüm özetinde öğreneceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu