Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 75. Bölüm Özeti 4 Mayıs Şada Vasu’ya Düşman Olur!

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya 75. bölümde Thapki yine Vasu’yu kurtaracak. Asıl büyük sürpriz ise Şada, Vasu’ya düşman olacak. İşte Aşk Bir Rüya 75. bölüm özeti!

Şada Thapki yanında zannedip hayal görür ve yeni bir plan yapar. İlaç kutusunu alıp Druv’a artık dayanamıyorum ne zaman bitecek bu süre, istenmeyen olmaktan sıkıldım diye ağlar. Druv ona sarılır.

Şada vasu’nun Thapki’ye olan iyi hallerini kıskanır onu zor durumda bırakmak için Bihan’dan yardım ister ama Bihan kabul etmez ve işe gider. Ama içi rahat etmeyip geri döner. Thapki’yi kilitleyen Şada’yı görünce ben burada beklerim deyip ona destek olur. Thapki’nin gelmemesi üzerine Suman onu arar ve telefonu da odada der. Thapki ise yardım için bağırır.ask bir ruya 75 bolum ozeti resmi

Şada konukların onunda kutsal kitaplarını okumaya çalışsa da başarılı olamaz. Vasu’nun canı sıkılır. Bu sırada Bihan kapıyı açar. Thapki kutsal kitabı okur. Sonunda kekelese bile Vasu onun destekler. Şada bu durumu kıskanıp bu defa Vasu’yu sağırlaştırmaya karar verir.ask bir ruya 75 bolum ozeti resmi

Gazetedeki mobil patlamaya neden olan piller hakkındaki haberi okurken Thapki onu görür ve bunu neden okuyor diye düşünür. Daha sonra odada Bihan ve arkadaşlarının şararp içtiğini görüp ses etmeyince Bihan şaşırır. Önce arkadaşlarını gönderir ardından neden böyle davrandığını sorar. Thapki içtikleri şeyin şarap olmadığını söyleyince Thapki’nin boynuna cam kırığı dayar. Benden uzak dur diye kızar. Thapki ağlar.

Aşk Bir Rüya 4 Mayıs Özeti Thapki Vasu’yu Kurtarır

Şada Vasu’nun telefonuna kötü pilleri takar. Thapki çalan telefonu açmak üzere olan Vasu’yu durdurur ve haberleri hatırlatıp ona kulaklıkla konuşması için kulaklık verir.ask bir ruya 4 mayıs ozeti resmi

Şada kulaklıkları yanlışlıkla eziyormuş numarası yapıp özür diler. Thapki dua alanında platformu kestiğini öğrendiğini Şada’ya söyler.

Şada kanıtlayamazsın der ve üstüne vasu’nun birazdan sağır olacağını söyler. Thapki Vasu’yu durdurmak için koşar. vasu arabaya biner ve gider. Thapki onu takip eder.

Şada Vasu’yu arar ve Druv’u bahane edip zamanlayıcıyı aktif eder. Thapki Vasu’nun arabasını durdurur ve panik halde telefonu havaya atar. Telefon patlayınca Vasu şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu