Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 76. Bölüm Özeti 5 Mayıs Şada Hamile Mi?

Thapki telefonun patlamasına sebep olan kişinin Şada olduğunu söyler ve onun kötü niyetini kanıtlayacağını söyler. Aşk Bir Rüya 76. bölüm özeti başlıyor.

Eve döndüğünde Şada mutfaktadır ve Thapki’yi akışlar ve çok etkileyici der. Thapki bu defa ileri gittiğini çünkü Vasu’nun hayatını tehlikeye attığını söyler. Şada elinden geleni yap kazanan ben olacağım der. Thapki o gidince hayır Şada bu defa izin vermeyeceğim der. Aditi Diwakar’ın bavullarını dışarı atar. Diwakar af diler. Tam bu sırada gelen polislere Diwakar Aditi’yi şikayet eder. Polisler Aditi’ye kızar. Ev ahalisi Şada’nın yaptığı yemekleri beğenir. Thapki ondan kek yapmasını ister.ask bir ruya 76 bolum ozeti resmi

Şada mecbur kalınca kabul eder ama Thapki’nin bir planı olduğunu da anlar. Bihan yemeğini kendi alınca Thapki bozulur. Dadi bir isteği olduğunu söyleyip Bihan ve Thapki’den almasını rica eder. Bihan motorbisiklete biner. Ardında Thapki vardır.

O kadar hızlı sürüyordur ki Thapki telefonu açmak için yavaşlamasını istese de Bihan daha da hızlanır ve aniden durur. Thapki düşmemek için ona sarılır. Bihan ister bin ister burada kal diye kızar. Ardından da Thapki’yi yanlız bırakıp gider.ask bir ruya 76 bolum ozeti resmi

Thapki benim tanıdığım bu Bihan değil der. Bu sırada Bihan yeniden gelir ama onu yanlız bırakır. Köpekler yanına gelince Thapki ürker. Ardından mafya tipli adamlar gelir. Thapki iyice korkar. Yoldan geçen Druv onu o halde görünce arabasını durdurup kurtarır. Druv ile Bihan kapıda karşılaşır. Druv sinirle arabasından iner ve Bihan’a kızar. Thapki Bihan’ı korur. Bihan ise bilerek yaptım ondan nefret ediyorum der. Thapki ağlar. Onları uzaktan dinleyen Druv ise sevinir.

Aşk Bir Rüya 5 Mayıs Özeti Vasu Şada’dan Nefret Eder!

Thapki ısrarlı Şada’nın mikrodalga fırında kek yapmasını ister. Mikrodalga üzerinde zamanlayıcıyı gören Şada, Vasu’ya yaptıklarını hatırlar ve sen görürsün diye Thapki’ye depoya gelmesi için mesaj atar. Deponun ışığı kapalıdır.ask bir ruya 5 mayis ozeti resmi

O yaşlı cadıyı savundun demek evet sağır edemedim çok yazık ama sen şimdi yandın deyip ipi çeker. Baş aşağı olan kişinin Thapki olduğunu düşünen Şada, karşısında Vasu’yu görünce özür diler. Vasu ne kadar kör müşüm git buradan der. Şada, Thapki’ye kovulmasını engellemesi için yalvarır. Vasu tam Şada’nın babasını arayacaktır ki Thapki bir şans daha vermesini rica eder.

Şada’nın babası çağrıyı görünce merakla gelir. Şada gerçeği itiraf edecek mi diye bekleyen Vasu, Şada’nın bayılmasıyla şok olur. Druv onu tutar. Doktor Şada’nın hamile olduğunu söyleyince herkes şok olur. Vasu diğer aile üyelerine gerçeği söyleyecekken Thapki onu durdurur.

Dadi sıra sizde deyip Bihan ve Thapki’ye takılır. İkili göz göze gelir. Herkes gittiğinde Şada duygu sömürüsü yapıp merak etmeyin burada kalmayacağım bu bebeği de aldıracağım der. Vasu bu bebek druv’umun bebek hatrına bir şansı hak ediyorsun der. Şada teşekkür eder.

Bihan Thapki’nin üzerine dolap düşecekken tutar. İkili göz göze gelir. Thapki teşekkür edince seni değil kitapları kurtardım der. Şada daha sonra yalan söyleyen doktora para vermek için buluşma alanına gider.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu