Fragman

Aşk Bir Rüya 77. Bölüm Fragmanı Bihan Kurtulacak Mı?

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan’ın tutuklanması sonrasında bir tek Thapki onun masum olduğuna inanmıştır. İşte Kanal 7 Aşk Bir Rüya 77. bölüm fragmanı ve bölüm detayları!

Aşk Bir Rüya 77. bölüm 6 Mayıs Çarşamba günü saat 21:30’da ekranlara gelecek. Thapki ile Bihan arasındaki buzlar erimişken yeni olaylar yine bizleri üzecek. Neler mi olacak işte ayrıntılar ve Aşk Bir Rüya 77. bölüm fragmanı!

Thapki Bihan için bir şeyler yapması gerektiğini düşünürken Şada Druv’u Bihan’a karşı kışkırtır. Bu evin oğlu bile değilken onu yetiştirenleri öldüren biri cezasını çekmeli der. Druv Bihan’ı savunur ama gerekli cezayı almasını sağlayacağını söyler.

Bihan ise kefalet ödendiği için eve geldiğinde Vasu onun resminin olduğu çerçeveyi yere atmıştır hatta Bihan’a ait bu evde bir şey kalmasın diye eşyalarını bile atmıştır. Kefaleti Vasu ödedi zanneden Bihan, gerçeği öğrenir.ask bir ruya 81 bolum ozeti resmi

Thapki kefalaeti ödemiştir ve Bauji’yi Bihan’ın öldürmeyeceğini anlatır. Vasu madem öyle ya bizimle kal ya da katil Bihan’a git der. Thapki Bihan’ın yanında olduğunu söyler.

Polisler gelir ve suçu netleşene kadar Bihan’ın evde kalması gerektiğini söyleyince vasu bu evden kimse onu kabul etmeyecek diyerek içeri alır. Bihan yerin dibine girse de eve girer. Şada tabağa delik açar ve Bauji’yi vurduğunu hatırlatır.ask bir ruya 81 bolum ozeti resmi

Bihan eline silahı alır ve tam kendini öldürecektir ki Thapki onu durdurur. olay anını tekrar anlatır. Bauji’nin ısrar ettiğini yere düştüğünü ve elindeki bıçağın olmadığını söyler. Ardından Bauji’nin düştüğünü ve bıçaklandığını anlatır. Bihan neden ben ölmedim diye ağlarken Thapki da ona bakıp ağlar. Bihan hava almak için dışarı çıkar.

Bihan küçükken öğretmeninin verdiği cezayı hatırlar ve Bauji’ye zarar verdiği için sopa kırılana kadar eline vurur. Thapki ise Bauji’nin yanına gidip onunla dertleşir ve uyanması için başında ağlar. Thapki eve geldiğinde Bihan’ın elini tedavi etmek ister ama Bihan izin vermek istemez.

Thapki’ye kızar ve sen de herkes gibi nolur git yalvarıyorum der. Thapki gözünde yaşla giderken ardında baktığında Bihan da ona bakar. Thapki oradan ayrılıp Vasu’nun yanına gider ve konuşmayı dener. Bihan onu yukarıdan dinler ve ne kadar azar yediğine şahit olur. Bihan onun yüzünden üzülen Thapki için ağlar.ask bir ruya 10 mayis ozeti resmi

Bihan rüyasında Bauji’yi görür ve üzeriğne burka alıp hastaneye gider. Polisler Bihan’ın evde olmadığını fark edince Thapki onun hastanede olacağını söyler. Gerçekten da oradadır. Bauji’nin solunum maskesi çıkmıştır ve Bihan sayesinde doktorlar müdahale ederler.

Herkes geldiğinde de doktor bu durumu söyler ama Bihan kaçtığı için yeni bir suçla da yargılanacaktır. Druv karşı bir dava açarken Thapki de Bihan’a destek olmak için çabalar. Bu sırada olay anını inceleyen Preeti ve Suman olay olduğunda Şada’nın orada olmadığını hatırlar ve suçunu kanıtlamaya karar verirler.

Bihan avukatı ile konuşur ve Lannan adındaki avukat Bauji’nin kötü bir olduğunu anlatmasını ister. Bihan adama saldırır. Thapki gerçeği öğrenince adama önce tokat atar ardından da adamı kovar.ask bir ruya 82 bolum ozeti resmi

Preeti ve Suman eşlerine Bauji’nin işlerinin başına geçmelerini, Bihan’ın yerine geçmelerini söyler. Sabah olduğunda Thapki ortada yoktur. bihan’ın mahkemesi başladığında Thapki avukat olarak Bihan’ı savunacağını söyleyip hukuk okuduğu belgeyi gösterir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu