Fragman

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı Balu Ölecek Mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya 78. bölüm fragmanı heyecan uyandırdı. Balu ölecek mi? Bihan’ı suçsuzluğu ne zaman ortaya çıkacak? Balu’yu kim öldürdü? tüm bu soruların yanıtlarını bulacağımız özet ve fragmanı yazımızda siz değerli okurlarımıza sunmak istedik.

Druv’un avukatı Bihan’ın çok saldırgan olduğunu anlatıp onu suçlarken Thapki kekeleyerek savunmaya geçer. Hakim kekeme olmasıyla dalga geçip süremizi bitirmeyin diyerek 30 dakika ara verir. Thapki arada Bihan’a sinirlendiği anları hatırlayıp duruşmaya çıkmaya karar verir. Duruşma kaldığı yerden devam eder.

Thapki birine suçlu demek için kanıt olması gerekirken neden herkesin kanıt olmadan Bihan’ı suçladığını sorar ve Bihan’ın Bauji’ye herkesten çok değer verdiğini söyler. Hakim haklı bulup 24 saat içinde kanıt ile geri dönülmesi gerektiğine karar verir.ask bir ruya 82 bolum ozeti resmi

Thapki olay anını canlandırınca olay anındaki bıçağın üzerinde P harfinin olmadığı dolayısıyla bu evden olmayan birinin bıçakla Bauji’yi yaraladığı anlamına ulaşır.

Hakim dinler ve Bihan’ın suçlu olarak kabul edilememesine gerçek suçluyu polisin aramasına karar verir. Eve geldiklerinde Bihan dizlerinin üzerine çöker ve Thapki’den özür diler. Mahkemede siyah burka içerisinde duruşmaya katılan bir kişi ise biz seyircilerin dikkatinden kaçmıyor. Bakalım bu kişi kim?ask bir ruya 11 mayis ozeti resmi

İkilimiz Bauji’nin bu durumda olmasına sebep olanı bir olup bulmaya söz verirler. Birinden Thapki’ye mektup gelir ve kanıtı almak için gece buluşmayı teklif eder. Thapki Bihan’a kanıt için çabaladığını söyler ama mektuptan bahsetmez.

Thapki Bihan uyurken ayrılır. Bihan ise rüyasında Thapki’nin zor durumda olduğunu görüp bağırarak uyanır. Thapki’nin mektubu bulup onu aramaya koyulur. Thapki ise buluşma yerine gittiğinde burka içerisindeki kişiyi görüp şok olur. Burkalı kişi bıçakları gösterir.

Peçe olan kişinin ayaklarındaki bayan terliği Thapki’nin dikkatini çeker. Elinde bıçak olan o kişi Thapki’yi yaralar ve bıçaklamaya çalışır. Thapki yüzündeki peçeyi kaldırmaya çalışır ama başarılı olamaz. Bu sırada Bihan gelince o kişi Thapki’yi susturup sürükler. Ardından da kaçıp peçeliler arasında izini kaybettirir. ask bir ruya 83 bolum ozeti resmi

Thapki ve Bihan onun terliklerini orman girişinde bulur.Bihan yanlız gittiği için Thapki’ye kızar. İkili ellerinde bir kanıt olarak terliği gösterirken onları uzaktan izleyen Suman ve Preeti bu terlik kesinlikle Şada’nın diye düşünür. İkilimiz terliği kanıt olarak polise götürür ve yardım isterler. Peçeli kişi Pandey Ailesinin resminde Bauji’ye çarpı atmıştır. Thapki’nin resmini ise yuvarlak içerisine alır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu