Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti 7 Mayıs Thapki Özür Diler

Aşk Bir Rüya 78. bölümde Thapki, Şada’nın hamile olup olmadığı konusunda kuşkuludur. Bihan ile arasını düzeltmeye çalışan Thapki ummadığı cevap karşısında yıkılır. İşte Aşk Bir Rüya 78. bölüm özeti!

Şada elinde şarap ile yakalanınca bebek haberini kutlamak için Bauji’ye hediye edeceğini söyler. Bauji ve Bihan şarabı içer. Vasu Thapki’nin sürekli Şada’yı kontrol ettiğini fark eder ve bebek için düzelir umarım der. Thapki bebek olayının ardında bir şey olduğunu hisseder. Şada şarap içer.ask bir ruya 78 bolum ozeti resmi

Thapki şişeyi boş görünce bunu anlar ama Şada döküldü yalanını söyler ama ağzı şarap koktuğundan Thapki şüphelenir. Vasu doktor çağırır ve Şada’ya yeniden test yapılmasını ister. Hamilelik sürecinde değerlerin önemli olduğunu söyler. Şada kan verir.ask bir ruya 78 bolum ozeti resmi

Sonuç saat dörtte çıkacak deyip doktor ayrılır. Raporlar geldiğinde sahte raporlarla gerçeğini yer değiştiren Şada endişeli haldedir. Thapki gerçek raporu aldığı anda kapı çalar. Thapki kapıda gelenleri karşılarken elindeki kağıt yere düşüp uçar.

Aşk Bir Rüya 7 Mayıs Özeti Affet Beni Sevdiğim!

Hamile gelin olması nedeniyle gelen kadınlar kocalar karılarını kaldıracak ve hamile gelinin etrafında dönünce onların da evladı olacak der. Israr üzerine Bihan Thapki’yi kaldırır. İkili göz göze gelir. Herkes alkışlayınca Bihan gerilir ve dışarı çıkar.ask bir ruya 7 mayis ozeti resmi

Kadınlar gidince Şada’nın gözleri raporu arar. Thapki de aynı şeyi düşünür. bihan çocuklar için kağıttan uçak yapar hem de rapordan. Thapki ve Bihan kağıt uçak nedeniyle tartışırken Şada endişelidir. Thapki bunu fark edince o uçağı bulmaya çalışır.

Bauji’nin attığı uçağı sonunda yakalar ve aslında sahte olan ama bilmediği için gerçek sandığı raporu Şada’ya gösterip her şey yolunda der. Bu durumu Vasu’ya da bildirir ama bir konuşma sonrasında Şada’nın bir oyun içinde olduğunu anlar ve izini sürmeye karar verir.

Thapki şişmanlamak istemeyen Şada’ya hamilelik sürecinde alacağı kilonun zararı olmadığını söyleyip epey bir şey yemesini ister. Ardından da eğer hamile değilse kilo almamak için bir adım atarsa hamile değildir diye düşünür.

Bihan ve Thapki arasındaki gerginliği Dadi fark eder ve Thapki’ye sorar. Thapki Bihan’ın affetmesi için epey çabalar ama Bihan önce kekeme olmandan rahatsızdım şimdi ise varlığından diye çok ağır konuşur. Thapki ağlarken Bihan odadan çıkar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu