Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 79. Bölüm Özeti 8 Mayıs Bihan’ın Aşk İtirafı

Aşk Bir Rüya’da sonunda beklediğimiz bölümlerden biri geldi. Bihan aşkını itiraf etti etmesine ama ölümle de burun buruna olan çift bakalım ne yapacak. İşte Aşk Bir Rüya 79. bölüm özeti.

Bihan ve Thapki arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. Thapki bu bölümde Şada’ya sürpriz yaptı ve bir parti düzenledi. Şada dans edenleri izledi. En büyük alkış ise Bihan ve Thapki çiftine geldi.

Şada düşük yaptı numarası yapıp suçlu olarak da Thapki’yi göstermeyi planlar. saçlarını boyamak üzere olan Şada’yı durduran Vasu, Thapki ile bebek odası rengini belirleme hakkında konuşurlar ve beyaza karar verirler.ask bir ruya 79 bolum ozeti resmi

Thapki uzaktan Şada’yı izler.Şada bir kutudan bebek kıyafetleri çıkarıp sever. Thapki artık Şada’nın hamile olduğuna inanır. Şada süt bardağına beyaz boya koyar. Bunu Thapki verince düşük numarası yapacaktır. Thapki sütü Şada’ya verir. Suman ile konuşan Thapki sütün yerine boya olduğunu anlar ve Şada’yı son anda durdurur.ask bir ruya 79 bolum ozeti resmi

Herkes Thapki’ye teşekkür ederken Bihan bu durumdan şüphelenir ve soluğu Şada’nın yanında alır. Ellerinin boya olduğunu yani bardağa boyayı onun koyduğunu bu da hamile olmadığını gösterdiğini anlatır. Şada bayılma numarası yapar. Bihan inanmaz ama onları uzaktan izleyen Thapki gelir ve Şada’yı sakinleştirir, Bihan’a da kızar.

Aşk Bir Rüya 8 Mayıs Özeti Thapki Ve Bihan Donmak Üzere

Odalarına giden ikili arasında tartışma yaşanırken Bihan Şada’nın hamile olmadığını herkesi kandırdığını söyler.
Bihan Şada’nın yine yalan söylediğini söyler. Şada druv ile biraz vakit geçirir. Ardından Druv Thapki’ye bir kitap sorar. Thapki de bahsi geçen kitabı verir.ask bir ruya 8 mayis ozeti resmi

Thapki daha sonra başı ağrıyan Vasu’ya masaj yapar. Druv ise kitabın arasında Bihan’ın bir çizimini görür. Çizimin üzerinde kendi adı ve Druv’un adı yazılır. Druv soluğu Thapki’nin karşısında alır. Thapki çizim olan kağıdı görünce şok olur. Vasu ise gerçeği saklaması için Bihan’dan yardım alır. Bihan’ın desteği ile gerçek bir kez daha gizlenir.

Thapki yemin ederken Bihan’ın ölüsünü göreyim şeklinde yemin ettiği için rahatsızdır. Bihan zaten sahte bir ilişkimiz var merak etme bir şey olmaz der. Dadi onların arasındaki buzları eritmek için soğuk hava deposunda Singh ile buluşmaya gönderir.

Singh onlara mango verecektir. Depoya gittiklerinde Singh’i göremezler. Thapki içeri girmeyi teklif eder. Seslenirler seslenirler adam yok. Bir adam gelir ve ikiliyi soğuk hava deposuna kilitler.

Bihan Thapki’ye senin yüzünden diye kızsa da titreyen Thapki’ye ceketini verir. Isınması için ellerini ovalar, ona sarılır. Bihan ölmeden önce sana söylemek istediğim bir şey var seni seviyorum der ve bayılır. Thapki Bihan diye bağırır. Sonunda Thapki de bayılır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu