Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Özeti 9 Mayıs Bihan Tutuklanır!

Aşk Bir Rüya 80. bölüm özeti başlıyor. Bir adam soğuk hava deposunu açıp ikilimizi kurtarır. Önce Thapki sonra Bihan kendine gelir. Thapki Bihan’a sarılıp ağlarken Bihan donmak üzere olan Thapki’ye ceket verdiği hatta itirafta bulunduğu anı hatırlar. Bu sırada dadi arar. Thapki yanlış adrese geldiklerinden bahsedip telefonu kapatır.

Ardından Bihan’a ceketini verir. Bihan’a içerde ondan özür dilemek istediğini söyler ve kendini affettireceğini söyleyince Bihan sessizce gider. Thapki eve geldiklerinde her şeyi anlatır. Dadi çiftin yakınlaşması için yeni bir plan yapar.ask bir ruya 80 bolum ozeti resmi

Thapki bu defa beni affetmesini sağlayacağım diye düşünür. Preeti yalan söyler ve Thapki’nin ateşi var der. Bihan başta gelmek istemez ama sonrasında ikna olup eve geldiğinde evin süslendiğini görür. Oyuncak trende özür dilediğini görür. Thapki ilişkimize bir şans daha verelim mi beni affeder misin der ve ağlar.

Bihan onun için en değerli olan şeyin gözyaşı olduğunu söyleyip sakın ağlama der ve bir daha yalan söylememe şartıyla seni affediyorum der. Thapki asla der ve bu hayal burada biter. Bihan içeri girer ve süslemelere bakar. Thapki’nin ateşine bakar ve yalanına başkalarını da alet etmesine kızar. sen hayatıma girdiğin andan beri acı çektiğini söyleyip gitmesi için onu ittirir.

Thapki’nin yere düştüğü anda aile üyeleri eve gelir. Bauji neler olduğunu sorunca Thapki düştüğünü söyler. Bihan yalan söylüyor ben düşürdüm der. Bihan o kadar ileri gider ki Bauji’nin sabrı taşıp Bihan’a tokat atar. Bihan istediğin bu mu diye Thapki’ye bakar.

Aşk Bir Rüya 9 Mayıs Özeti Bauji Ölecek Mi?

Bauji’ye zaten beni bu eve kabul etmek istemediniz benim yerime Thapki’yi alın da kafanız rahat etsin diye isyan edip gittikçe ipin ucunu kaçıır. Druv en son onu bir odaya kilitler. Vasu Bauji’ye su verip sakinleştirmeye çalışır. Bauji Bihan’ın yanına tekrar gidip tokata atar ve bu gün seni ne kadar yanlış yetiştirdiğimi bana kanıtladın, seni öldüreceğim der. bihan ağlarken bu eve yapıştı evi yıkmadan gitmeyecek dediği Thapki’ye bakar.

Bihan Thapki ailemle beni karşı karşıya getirdi, ben onunla evlendim ama evlenirken günah işlediğim için bunlar oldu deyip meyve bıçağını Bauji’ye verir ve onu öldürmesini ister. Bauji sakinleşir ve seni bu halde görmeye dayanamıyorum deyip çekilir. Bihan bıçakla eline zarar verirken Bauji ona bıçağı bırakmasını söyler.

Bihan reddeder bu sırada bıçaklanır. Herkes şok olur. Bihan’ın elinde bıçak, Bauji baygın halde yerdedir. druv Bihan’a bağırır. Ardından herkes Bauji’yi hastaneye götürür. Bihan elindeki bıçağı düşürüp ağlar.Hastaneye geldiğinde vasu ona gitmesini söyler.

Polisler gelip Bihan’ı götürecektir ki Bihan, polisin belindeki silahı alıp Bauji’yi görmeden bir yere gitmeyeceğini söyler. Thapki silahı bırakması için ikna etmek için uğraşınca silahı ona doğrultur. Thapki yine de üzerine doğru yürür. Bu sırada Bauji’nin kurtulduğunu ama komada olduğunu öğrenen Bihan silahı yere düşürür. Polisler Bihan’ı tutuklar. Thapki onunla konuşmaya gider ve olay anını sorar. Bihan her şeyi sen mahvettin diye kızar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu