Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 82. Bölüm Özeti 11 Mayıs Thapki’nin Başı Belada!

Aşk Bir Rüya 82. bölüm özeti oldukça heyecanlı. Bihan Thapki sayesinde suçlu değil artık ama Thapki’nin başı gerçekten belada bu defa.

Bihan avukatı ile konuşur ve Lannan adındaki avukat Bauji’nin kötü bir olduğunu anlatmasını ister. Bihan adama saldırır. Thapki gerçeği öğrenince adama önce tokat atar ardından da adamı kovar.ask bir ruya 82 bolum ozeti resmi

Preeti ve Suman eşlerine Bauji’nin işlerinin başına geçmelerini, Bihan’ın yerine geçmelerini söyler. Sabah olduğunda Thapki ortada yoktur. bihan’ın mahkemesi başladığında Thapki avukat olarak Bihan’ı savunacağını söyleyip hukuk okuduğu belgeyi gösterir. ask bir ruya 82 bolum ozeti resmi

Druv’un avukatı Bihan’ın çok saldırgan olduğunu anlatıp onu suçlarken Thapki kekeleyerek savunmaya geçer. Hakim kekeme olmasıyla dalga geçip süremizi bitirmeyin diyerek 30 dakika ara verir. Thapki arada Bihan’a sinirlendiği anları hatırlayıp duruşmaya çıkmaya karar verir. Duruşma kaldığı yerden devam eder.

Thapki birine suçlu demek için kanıt olması gerekirken neden herkesin kanıt olmadan Bihan’ı suçladığını sorar ve Bihan’ın Bauji’ye herkesten çok değer verdiğini söyler. Hakim haklı bulup 24 saat içinde kanıt ile geri dönülmesi gerektiğine karar verir.

Aşk Bir Rüya 11 Mayıs Özeti Thapki Ölecek Mi?

Thapki olay anını canlandırınca olay anındaki bıçağın üzerinde P harfinin olmadığı dolayısıyla bu evden olmayan birinin bıçakla Bauji’yi yaraladığı anlamına ulaşır.

Hakim dinler ve Bihan’ın suçlu olarak kabul edilememesine gerçek suçluyu polisin aramasına karar verir. Eve geldiklerinde Bihan dizlerinin üzerine çöker ve Thapki’den özür diler. Mahkemede siyah burka içerisinde duruşmaya katılan bir kişi ise biz seyircilerin dikkatinden kaçmıyor. Bakalım bu kişi kim?ask bir ruya 11 mayis ozeti resmi

İkilimiz Bauji’nin bu durumda olmasına sebep olanı bir olup bulmaya söz verirler. Birinden Thapki’ye mektup gelir ve kanıtı almak için gece buluşmayı teklif eder. Thapki Bihan’a kanıt için çabaladığını söyler ama mektuptan bahsetmez.

Thapki Bihan uyurken ayrılır. Bihan ise rüyasında Thapki’nin zor durumda olduğunu görüp bağırarak uyanır. Thapki’nin mektubu bulup onu aramaya koyulur. Thapki ise buluşma yerine gittiğinde burka içerisindeki kişiyi görüp şok olur. Burkalı kişi bıçakları gösterir. Sizce bu kişi kim?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu