Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 85. Bölüm Özeti 14 Nisan Şarkılar Seni Söyler

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan ve Thapki’yi hiç bu kadar aşık görmediniz diyebileceğim bir bölüm olan Aşk Bir Rüya 85. bölüm özeti başlıyor.

Thapki Suman’ın da yardımı ile panzehiri Bauji’ye ulaştırmaya çalışır. Suman panzehiri alır. druv ise cdyi açınca Bihan’ın suçsuz olduğunu anlar ve üçüncü kişiyi görür. Bu sırada Şada gelince şok olur.ask bir rüya 85 bolum ozeti resmi

Druv ağlarken Bauji fenalaşır. Suman koşarak gelir ve panzehiri Bauji’ye içirir. Bauji sakinleşirken aile üyeleri neler olduğunu Suman’a sorar. Druv da cdden bahseder. Suman her şeyi bir kenara bırakıp Bauji için canını tehlikeye atan Thapki’yi kurtarmasını ister.ask bir rüya 85 bolum ozeti resmi

Druv Thapki’yi kurtarmak için geldiğinde adamlarla karşı karşıya gelirler. Bu sırada Bihan’ın mahkemesi de başlamak üzeredir. Druv ve Thapki kaçıp mahkemeye yetişmeye çalışırlar. Sonunda ellerinde cd ile mahkemeye yetişip üçüncü kişiyi gösterirler. bihan kurtulur.

Herkes ondan özür diler. mahkemeden mutluca çıkan Bihan, Thapki’ye seni bir daha asla yanlız bırakmayacağım der. Bu sırada zanlı gelip Thapki’nin boğazına bıçağı dayar. Polis de oradadır. Adam yaklaşırsanız keserim diye tehdit eder.

Aşk Bir Rüya 14 Mayıs Özeti Hayallerimde Sen!

Bihan adamın ayağına ateş edip Thapki’yi kurtarır. Adam hikaye burada bitmeyecek dese de polisler adamı alıp giderler. Herkes yaptıkları için Thapki’ye teşekkür eder. Bihan Bauji’yi özene bezene hazırlar ve iyileşmesi için dua eder.ask bir rüya 14 mayis ozeti resmi

Ardından hazırlanan Thapki’ye duygularını itiraf etmeyi düşünür. Ben sen deyip itiraf edecekken Thapki utanıp yer değiştirir.

Dadi ise parti için bir sürpriz yapar ve karaoke yapılacağını söyler. Sahneye çıkan kişi bir sayı söyleyecek ve çıkan şarkıyı söyleyecektir. İlk Dadi başlar. Sıra Thapki’ye gelince sözlere gerek olmadığını söyleyen dadi ondan sevdiği bir şarkıyı söylemesini ister.

Bihan da hadi dercesine başını sallar. Thapki şarkıyı çok güzel söylese de bir yerde kekeler. Bihan omzuna dokununca kaldığı yerden devam edip bitirir. Herkes onu alkışlar. Bihan sahneye çıktığında sesi berbattır. Ona tüyo olarak sevdiği kişiyi düşünüp söylemesini söylerler.ask bir rüya 14 mayis resmi

Bihan Thapki’ye bakar ve gülümser. Hayalinde Thapki ile güller ve mumlar arasındadır. Onu alnından öper ve ona sarılır. Bu hayalleri kurarken şarkıyı da çok güzel söyler. Kimi düşündün diye sorduklarında Preeti Thapki’yi deyince Bihan utanarak gülümser. Thapki közlerin etrafında uğraşırken şalı yanar. Bunu gören bauji bağırmak istese de yapamaz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu