Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 86. Bölüm Özeti 15 Mayıs Thapki Kıskanırsa!

Thapki bilerek şalını tutuşturmuş ve Bauji’nin konuşmasını sağlamıştır. Yine herkes Thapki’ye teşekkür eder. Odalarına geçtiklerinde Bihan bir türlü uyuyamaz. Aşk Bir Rüya 86. bölüm özeti başlıyor.

Thapki neden uyuyamadığını söyleyince Bihan kalbimdekini söyleyip öyle uyuyacağım der. Şarkıda onu hayal ettiğini itiraf edip ona hızlıca seni seviyorum Thapki der. Thapki şok olur.ask bir ruya 86 bolum ozeti resmi

Bihan ona kalbindeki söylemesini ister. Thapki sessiz kalınca Bihan zamana ihtiyacın var der. Sabah olduğunda Thapki’nin eli ayağına dolaşır. Yanlış yağı ekler. Bauji’nin yanına giden Thapki’yi takip eden Bihan Bauji’ye itiraf ettiğini anlatır. Thapki’den cevap beklediğini de ekler.

Aşk Bir Rüya 15 Mayıs Özeti Aşımı İtiraf Ediyorum!

Bihan cevap vermese de kalbinin hızla çarptığından evet dediğini anlayacağım der. İkili arasında komik anlar yaşanır. Ev ahalisi de ikilinin göz göze geldiği anların çoğaldığını fark edip şaka yaparlar. Thapki iyice köşeye sıkışır.ask bir ruya 86 bolum ozeti resmi

Bihan ona itiraf ettirmek için geceleyin yine sayıklama numarası yapar. Katrina seni deyince Thapki şok olur. Seni değil Thapki’yi seviyorum der. Ev ahalisi ise ikilimizi yakınlaştırmak için plan yaparlar.

Vasu Thapki’ye Bihan’dan seni ayırmak ve onun Sheena ile evlenmesini istediklerini söyler. Thapki’nin canı sıkılır ve elindeki tabak düşmek üzeredir. Vasu ve Dadi gülümser. Vasu daha da ileri gider ve Bihan ve Sheeana’nın evlenmesi konusunda onlara yardım etmesini ister. Thapki kem küm etse de kabul eder. Sheena da çocukluk arkadaşı olan Bihan’a yakın davranır. Thapki kıskandıkça kıskanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu