Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti 16 Mayıs Beklenen İtiraf!

Thapki aşkını ne zaman itiraf edecek derken bir de başımıza Sheena çıktı. Aşk Bir Rüya 87. bölüm özeti heyecan dolu geçecek. İşte Aşk Bir Rüya 87. bölüm detayları!

Sheena Bihan’ı kucaklayınca Thapki artık dayanamaz dur diye bağırır. Bihan ne oldu deyince ben de nişan almayı öğrenmek istiyorum der. Bihan Thapki’ye öğretirken Thapki Sheena’ya göz kırpar. Şada ise Sheena’nın kıskandırma konusunda oyun yaptığını öğrenir ve bunu Thapki’ye söyleyip olay çıkarmayı düşünür. ask bir ruya 87 bolum ozeti resmi

Suman ve Preeti bunu anlayınca Şada’ya evi tezmilemesini söylerler. O tabiki hamileyim diyerek bahane eder ama Dadi hamile bayanlar için iyi bir egzersiz deyince Şada mecbur kalır. Thapki Sheena ve Bihan’ı her an kıskanır.

Üstüne bir de Sheena’nın annesi gelir ve bu birliktelikten çok memnun olduğunu söyler. Thapki iyice çıldırır. Sheena’nın annesi Sheena kızgın olduğunu gözü bir şey görmez diye de uyarır. Thapki bunu duyar. Thapki gergin bir şekilde söylenenleri yaparken Bihan gelir ve kekeleyerek her şeyi söylüyorsun da neden benim duymak istediğimi bir türlü söylemiyorsun der. İkili göz göze gelir.

Aşk Bir Rüya 16 Mayıs Kıskanırım Seni Ben!

Sheena kısacık bir elbişse giyince Bihan Katrina gibi olmuşsun diye onu överken Thapki sinir olup odasına gider. Sheena’nın elbisesinin kısalığında elbisesini keser ve bu halde kendini görünce utanır. Bu sırada Bihan gelince battaniyenin altına saklanır ve hasta olduğunu söyler. Ev ahalisi gelir ve bu sıcak yaz gününde neden üşüyorsun diye sorarlar üstelik ateşi de yoktur.

Thapki ısrarla dinlenmem lazım diyerek herkesi göndermeye çalışır. Şada ben başında kalırım diyerek hain planını gerçekleştirmeyi düşünür. Thapki sen de git diye Şada’yı da istemez. Herkes gittiğinde en sona Bihan kalır ve kumaş ipliklerini fark eder. Thapki elbisem yırtıldı dikiyordum ondan olmuştur der. ask bir ruya 16 mayis ozeti resmi

Bihan gidince Thapki hemen üzerini değiştirir. Bihan’ı göremeyen Thapki onu Sheena ile kavun yerken görür. İkili çok eğleniyor çocukluk yıllarını yad ediyordur. Thapki onları gizlice izlerken hıçkırık tutar. Bihan hayırdır sen hasta değil miydin der. Thapki iyiyim şimdi dinlendim der. hıçkırığı için de kavun verir. Hayran hayran baktığı Thapki’ye yeniden ben seni diye başlasa da cümleyi bitirmiyor. Thapki ona bakakalır.ask bir ruya 16 mayis ozeti resmi

Bihan dolaptan kıyafet alırken kısa elbiseyi görüp her şeyi anlar. Bihan yanık kokusu var deyince Thapki koku alamadığını söyler. Bihan ise beni ve Sheena’yı birlikte görmekten dolayı kalbin yanıyor deyip elbiseyi gösterir. Druv ise bu planı yeni öğrenir ve Vasu’ya belki de Thapki sevmiyor ne gerek var zorlamaya der. ask bir ruya 16 mayis resmi

Şada konuşmaya katılır ve bu yapılanların doğru olmadığını söyler. Dadi herkese susmasını söyler ve konu kapanır. Thapki ise neden kıskanayım siz arkadaşsınız der. Bihan onu tutar ve gözlerime bak ve söyler der. Thapki düşündüğün gibi değil deyip yalan söyler. Bihan beni kıskandığını sana göstereceğim der.

Sheena gelir ve selfie çekinmek ister. Thapki kıskandığı için telefonu isteyince Bihan sonunda kıskandı diye düşünür ama Thapki onların resmini çeker. Üstüne aynı tabakta yemek yemesini bekledikleri Thapki, çocukluk arkadaşı olan Bihan ve Sheena aynı tabakta yesin diyerek rest çeker.

Bihan şok olur. Vasu Suman’a sen mi bir şey söyledin diye kızsa da Suman bir şey demedim der. Din görevlisi çağıran Vasu ve Dadi gelin için sari beğenir ve Thapki’nin beğendiği sariyi seçerler. Thapki gelin kim deyince Sheena cevabını alıp şok olur.

Thapki acele ediyorsunuz deyince bir sıkıntı mı var derler. Thapki yok bir şey deyip odasına gider. Şada ise oyunu bitirme derdindedir. Thapki Bihan’a bir şey diyemeden Bihan odadan çıkar. Bihan aynı tabakta yemek yeme olayı dolayısıyla biraz üzgündür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu