Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 89. Bölüm Özeti 18 Mayıs Vasu’nun Başı Dertte!

Aşk Bir Rüya dizisinde Şada, Vasu’ya artık düşman olmuştur. Bu nedenle de ona zarar verme planları yaparken öyle bir koz yakalar ki Vasu çok üzülecektir. İşte Aşk Bir Rüya 89. bölüm özeti!

Bihan tam sarılacaktır ki Vasu vazo düşürünce yalnız olmadıklarını anlayan çiftimiz ayrılır. Herkes ortaya çıkınca Thapki iyice utanır. Ev ahalisi yeni bir plan yapar ve onları evde yalnız bırakır ki yakınlaşsınlar. Bihan evde yalnız olduklarını, kocası olarak ona sarılmak istediğini söyler. Thapki kaçarken kanepeye düşer. ask bir ruya 89 bolum ozeti resmi

Bihan yakınlaşınca Thapki radyoya çarpar. Romantik şarkı eşliğinde göz göze gelirler. Bihan yakınlaştıkça Thapki hıçkırık tuttu deyip kaçar. Su içer ve numaram işe yaradı der ama Bihan ona gelip sen yemek yediğinde geçerdi hıçkırığın demek ki yalan söyledin der. ask bir ruya 89 bolum ozeti resmi

Thapki erişteyi alır ve bunu yiyeceğim geçecek der. Bihan yaklaşınca erişteler kafasına dökülür. Bihan kızıp gider. Thapki özür dilemek için radyoyu arar ve özür dilemek için bir şarkı hediye etmek istediğini söyler. Bu yayını dinleyen Şada reklam arasında arar ve ondan bir ricada bulunur.

Aşk Bir Rüya 18 Mayıs Özeti Seviyorum Seni Bihan!

Bihan Thapki’nin kendine şarkı hediye etmesini dinleyince sevinir. Radyo spikeri şarkıyı biraz mırıldanmasını ister. Thapki kekeler. Spiker kocan sana iyi dayanıyor çok sabırlı olsa gerek diye hakaret edince Thapki ağlar. ask bir ruya 18 mayis ozeti resmi

Ev ahalisi üzülürken Vasu Şada’nın gülümsediğini görür. Bihan sinirle radyoya gidip spikere silah doğrultur. Sonra da başlar yayında konuşmaya. Spiker korkudan yayında kekeleyince Bihan onu rezil eder ve sen de kekeliyorsun gördün mü der ama aranızdaki fark Thapki senden cesur deyip kimseyle dalga geçme diye uyarır. Onları dinleyen ev ahalisi çok sevinir. Spiker özür diler. Bihan eve geldiğinde Thapki ona sımsıkı sarılır.ask bir ruya 18 mayis resmi

Şada bebek dolayısıyla duygu değişimi yaşadığını söyleyerek kendini aklar ama Vasu ona bir gün boyunca radyo olma cezası verir. Şada sinirlenir ve Vasu’nun yiyeceğine cam kırıkları atar. Thapki ise Suman ve Preeti’nin ilk aşk hakkında konuşmalarını dinleyip Katrina’yı kıskanır.

Thapki Katrina gibi Bihan’ı arar. Bihan heyecanlanır. Katrina gibi konuşan Thapki buluşma ayarlar. bihan evden giderken Thapki’ye eski bir arkadaşımın yanına gidiyorum der. Thapki sarı kıyafeti giyer ve sırtı dönük şekilde Bihan’ı buluşma yerinde dinler. Bihan onun ilk aşkı olduğunu itiraf edince Thapki üzülür.

Bihan ama artık hayatımın aşkı karım Thapki ve şimdi gidiyorum der. Thapki döner ama Bihan çoktan gitmiştir. Bihan geldiğinde Thapki ona sarılır ve defalarca seni seviyorum der. Vasu onları görüp sevinir.

Thapki ile dertleşen Vasu, Druv ile evliliğini ben engelledim diye suçlu hissettiğini anlatırkan Şada onu duyar ve gerçeği Druv’a anlatıp Vasu’dan kurtulmayı düşünür. Bihan ise Thapki’ye kestiği elbise gibi bir elbise hediye eder ve giymesini ister. Thapki arkan dönük olursa giyerim yoksa giyemem diye şart koşar. Bihan yine de kabul eder ve ondan giymesini ister.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu