Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 90. Bölüm Özeti 19 Mayıs Vasu Hizmetçi Olursa

Kanal 7 Aşk Bir Rüya 90. bölüm Vasu’nun evden kovulması hemen ardından hizmetçi olmak zorunda kalmasıyla gündemde olacak. Ekranların sevilen Hint dizisi Aşk Bir Rüya 90. bölüm özeti sizler için yazımızda.

Thapki kısa kıyafet içinde utanınca Bihan en azından yüzünü göreyim deyip selfie kamerasından ona bakar. Yanlışlıkla dönünce onu görür ve çok güzel olduğunu söyleyip ondan bu tarz kıyafetler giymemesini ister. Vasu Druv’a bebeklik kıyafetlerini ve eşyalarını verir. Şada ağlarken Vasu neden ağladığını sorar. Şada gerçeği öğrendim diye itiraf eder. Vasu gerilir. Şada kimseye söylemeyeceğim diye söz verir.

Şada bu suçu sakladığım için kendime zarar verdim diyerek Vasu’ya duygu sömürüsü yapar. Vasu bunu görünce herkese gerçeği itiraf etmeye karar verir. Önce Druv’a gerçeği itiraf etmeye gider ama Thapki gerçeği söyleyecekken onu engeller. Vasu gerçeği itiraf ederken hoparlör açıktır ve ev ahalisi gerçeği öğrenir. ask bir ruya 90 bolum ozeti resmi

Vasu’nun itirafını duyan Druv çok ağır sözler eder ve sen benim annem değilsin deyip çocukluk oyuncağını yakar.

Aşk Bir Rüya 19 Mayıs Özeti Vasu Evden Kovuldu!

Vasu tapınaktan dışarı çıkmaz ne yemek yer ne su içer. Bihan ve Thapki ona destek olmak isterken Şada Druv’u kendine yakınlaştırıp annesine düşman etmek için çabalar. Balu Vasu’nun verdiği ilacı dahi içmez. Dadi de Vasu’ya kızgındır. Druv ise annemi asla affetmeyeceğim diye daha da öfkelidir.ask bir ruya 90 bolum ozeti resmi

Balu ilaç içmediği için bayılınca herkes panikler. Balu kendine gelince Vasu’yu evden kovar. Bihan durdurmak için çabalasa da nafile. Şada birlikte babasının evine gitmeyi teklif edince Vasu onunla gitmeyi kabul eder. Oysa ki Şada onu hizmetçi yapmak için oraya götürmüştür.

Şada sabahleyin yerleri silerken hizmetçi de yok diye hayıflanınca Vasu ben o işi hallederim der. Vasu yerleri silerken Şada gülümser. Vasu yemek de yapar. Thapki ve Bihan ise Vasu’yu geri getirmek için bir şeyler yapalım diye konuşurlar.ask bir ruya 19 mayis ozeti resmi

Şada oynadığı oyun sayesinde Vasu’nun hizmetçi kıyafeti giymesini de sağlar. Vasu kendine bakıp Thapki’ye yaptıklarını hatırlayıp ağlar.

Vasu Şada’ya sakın Bihan ve Thapki benim bu halde olduğumu bilmesin derken Bihan ve Thapki oraya gelip onu hizmetçi kıyafeti içinde görür. Şada’ya kızarlar. Vasu ben istedim diyerek ondan gitmesini ister. Thapki neden kendini cezalandırıyorsun deyince Vasu tövbe ettim deyip Thapki’ye sarılıp ağlar.

Bihan yeni bir plan yapar. Tüm aile hayvanat bahçesine gider. Bihan Şada2ya talimat verir ve Vasu’yu da hayvanat bahçesine getirmesini ister. vasu’yu hayvanat bahçesinde gören Balu neden geldin buraya diye kızar. Şada Thapki istedi derken Vasu’yu gören Druv çok sinirlidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu