Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti 20 Mayıs Vasu İntiharın Eşiğinde!

Aşk Bir Rüya dizisinde birkaç bölümdür Vasu’nu zor anlarını izliyoruz. Vasu bu bölümde daha da zor durumda kalacak ama sonu nasıl bitecek gelin Aşk Bir Rüya 91. bölüm özeti eşliğinde öğrenelim.

Thapki Vasu ve Balu’nun ilk tanıştıkları yerin hayvanat bahçesi olduğunu söyleyip ikiliyi yakınlaştırmayı planlarlar. Önce yaptıkları plan tutmasa da ikinci planları sonrasında Balu, düşmek üzere olan Vasu’yu tutar. Onları izleyen ikilimiz çok mutludur. Druv ise onları görüp sinirlenir. Balu ise bunu planlayarak yaptın değil mi diye Vasu’yu ağlatır.

Thapki’den kurtulmak isteyen Şada bir plan yapar. Çifti giden sinirli bir goril vardır. Thapki’yi onun yanına gönderir ama Bihan onu kurtarır. Olay sırasında Thapki’nin telefonu kırılır. Yaşananların ardından ev ahalisi eve gelir. Televizyonda hayvanat bahçesinden gorilin kaçtığı haberleri vardır. Goril Thapki’nin yanına gelir. Thapki onu sakinleştirir ve ev ahalisine de sakin olmalarını rica eder. Gorilin eline telefon verir. Goril onunla uğraşırken kapıyı kilitleyip kaçar. Goril telefonu atar ve kapıyı kırıp kaçar.

Goril Thapki’nin yanına gelir. Tehlikeli hale gelen gorile silah doğrultan Bihan, goril için gelen yetkililerle birlikte hareket eder. Thapki onlara gorili sakinleştirmek için süre ister. Yetkililerden enjeksiyon alır ve birini de gorile verir. Thapki ilacı kendine enjekte eder. Goril de aynısını yapar. İkisi de bayılır. Gorili götürürler. Thapki de kendine gelir. ask bir ruya 91 bolum ozeti resmi

Şada’nın evine gelen babasının patronu Vasu’nun yaptığı ladoları sever ve buradan işten çıkarırlarsa benim evime gel der. Vasu hizmetçi muamelesi gördüğü için üzülüp ağlar. Şada özür diler ama çocukları eğlendirmesini de ondan ister. ask bir ruya 91 bolum ozeti resmi

Vasu Şada zor durumda kalmasın diye onu da kabul eder. Thapki ise Vasu’nun gelmesini sağlamak için kavga çıkarır. Herkes kavga ederken Dadi, Vasu gidince ev savaş alanı oldu diye hayıflanır. Thapki evdekilere Vasu’yu unutmak için onun eşyalarını uzaklaştırdığını sıra kalbimizden uzaklaştırmaya geldiğini söyler.

Onun hakkında iyi ve kötü şeyleri herkesin yazmasını ister. Herkes söylendiği gibi yapar. Şada vasu’ya çay yapayım yoruldun deyip çay yerine başka bir içecek verir. Ardından da evde sıkıldım deyip evden çıkar. Vasu içeceği içince boğazı ağrır.

Aşk Bir Rüya 20 Mayıs Özeti Vasu Eve Geri Döndü!

Vasu sesi doğru düzgün çıkmamasına rağmen ninni söylemek zorunda kalır. Patron ve karısı gayet iyi bir hizmetçiniz var derken Thapki gelir ve onun Şada’nın kayınvalidesi olduğunu söyler. Patron ve karısı bilmediklerini söyleyip özür diler.

Thapki eve dönüp bu olanları anlatmak istese de Vasu onu durdurur. Thapki Bihan’a kızıp onu hata yaptığı için evden kovma numarası yapınca Balu onu durdurur. Thapki numara yaptıklarını itiraf eder. Hata yapılmasına rağmen evde kalınıyorsa neden vasu bu evde değil diye Balu’ya durumu anlatır. Balu onun geri dönmesinin tek şartı ölecek olması deyince herkes şok olur.ask bir ruya 20 mayis ozeti resmi

Şada vasu’ya iyice yüklenir ve intihar etmesi için telkin eder. Vasu kayalıklara doğru ağlayarak giderken Bihan’ın arkadaşı görüp bunu Bihan’a söyler. Herkes oraya koşar. Vasu’yu intiharın eşiğindeyken kurtarırlar. Her şeye rağmen Druv onu affetmez.

Dadi zamana ihtiyacı var deyip onu teselli eder. Eve geldiklerinde herkes mutludur. Thapki Şada’nın kontrollerini ihmal ettik deyip doktor getirdiğini söyler. Şada babamla gittik deyip yalan söyler. Vasu ben oradaydım hangi ara gittin der. Şada uyuyordun diye ikna eder. Doktor gidince Şada, Vasu’dan kurtulmanın başka bir yolu var mı diye düşünür. Yapılan yemeğin içine barut döker. Ateş alınca patlayacak Şada amacına ulaşacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu