Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 92. Bölüm Özeti 21 Mayıs Druv’un Oyunu!

Aşk Bir Rüya dizisinde her geçen gün gerçekler ortaya çıkıyor çıkmasına ama olaylar daha da karmaşıklaşıyor. Bu defa karşınıza öyle bir Druv çıkacak ki yok artık diyeceksiniz. İşte Aşk Bir Rüya 92. bölüm özeti.

Şada Thapki’nin yiyecekleri ısıtmasını bekler ama Bihan Thapki’yi çağırıp bir çift balık hediye eder ve kendilerine benzediğini söyler. Thapki daha sonra yeniden mutfağa döner ve yiyeceği ısıtmak için mikrodalgaya bırakıp mutfaktan çıkar.

Şada mutfağa girdiğinde patlama olur. Şada bayılır. Doktor çağırırlar. Bihan suçlunun Şada olduğunu Thapki’yi öldürmek istediğini söyler. Vasu o hamile olur mu öyle şey deyince Bihan belki de hamile bile değil der. Doktora sorarlar. ask bir ruya 92 bolum ozeti resmi

Doktor hamile olmadığını teyit eder. Şada hamile olmadığını, Thapki’nin defolup gitmesini istediğini itiraf eder. Vasu tokat atıp onu kovar ama druv o hiçbir yere gitmeyecek diye herkesi şok eder.

Druv hata yapmış olabilir ama o giderse ben de giderim, herkes hata yaptı ama bir şans verildi diye isyan eder. Şada hata yaparsa kesin olarak evden atılacaktır. Şada sevinir. Balu ise tüm olayların Bihan ve Thapki’nin düğününe dayandığını bu nedenle gerçek bir düğün yapacağını söyler. Hazırlıklar başlar. Bihan çok heyecanlıdır. Thapki ise güzelliği ile büyüler. Druv Bihan’ı da düğün mekanını da süsler. Suman sahneye çıkan çiftten bir istekte bulunur.

Aşk Bir Rüya 21 Mayıs Özeti Sen Benimsin Thapki!

Thapki Bihan’a hislerini Hintçe açıklarken Bihan Thapki hakkındaki düşüncelerini İngilizce olarak söyleyecektir ama zorlanır. Druv onun yerine Thapki hakkında güzel sözleri söyleyince herkes şok olur.Tören yine de devam eder. ask bir ruya 92 bolum ozeti resmi

Thapki Bihan’a ben senin duygularını anlıyorum, kelimelerin önemi yok deyince Bihan rahatlar. Bihan meyce suyundan içer ama sarhoş olup dans eder. Dans ederken de bayılır. Bihan’ı odaya götürürler. Bütün bunlar Druv’un planıdır. Tacmahal’e bakıp Thapki bana layıkken benim olacak bu zamana kadar beni kandırmayan bir tek o var ve benim olacak der. ask bir ruya 21 mayis ozeti resmi

Bihan sabah aile üyelerinden özür diler. Aile yeni bir oyun oynar. Druv yine bir plan yapmıştır ve böylece Bihan rezil olacaktır. Thapki Bihan’a saat hediye ederken herkes heyecanlan Bihan’ın hediyesi merak eder. Paketten gecelik çıkınca herkes şok olur. Özellikle de topuklu ayakkabı bekleyen Thapki.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu