Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti 23 Mayıs İlk Öpücük!

Thapki ve Bihan yeniden evlenme hazırlığı içerisindedir ama Druv’un kıskançlığı her şeyi mahvedecek mi? İşte Aşk Bir Rüya 94. bölüm özeti.

Thapki Bihan’a yüzük takar ama Thapki Bihan’a yüzük takacakken Druv olanları söyler. Bihan yine de devam edelim deyince nişan devam eder. Druv bu defa şarteli attırır. Thapki tapınakta mumlar var diyerek oraya giderken Druv yüzüğü alır. Thapki her şeye rağmen yüzüğü Bihan’a takmayı başarır. Thapki hemen yarası ile ilgilenir. Elini öper. ask bir ruya 94 bolum ozeti resmi

Bihan burada acıyor diye yanağını da öptürmek isteyince Thapki seni yaramaz deyip şaka yapar. Sabah olduğunda Thapki doğum günü süslemeleri ve hediyelerle karşılaşınca bunu Bihan yaptı diye düşünür. Druv ortaya çıkar ve mutlu yıllar der.

Tüm aileye de doğum gününü haber vermiştir. Bihan Thapki’ye bilmediği için özür dileyip bir daha hiç unutmayacağına söz verir. Bir hediye almak isteyince Thapki bütçenle ne alabilirsen o olsun der. Bihan kuyumcuya gittiğinde parası yetmez. druv aynı kuyumcuya girip en pahalı kolyeyi alır. ask bir ruya 94 bolum ozeti resmi

Bihan inci kolye yaparken Thapki gelir ve elmas kolye hediyesi için teşekkür eder. Bihan şok olur. Druv onu gerçeği söyleyecekken durdurur. Thapki kolyeyi herkese gösterir. Bihan gerçeği söylemeden Druv kuyumcuya telefon açtırır. Kuyumcu Thapki’ye kocanız Druv’un hediyesini beğendiniz mi deyince Thapki şok olur ve Bihan’a yalan söylediği için sinir olur.

İkili tartışınca Bihan Thapki’yi yalnız bırakır. Druv ise onun yanında durup yaranma derdindedir. Thapki geldiğinde Bihan önce özür diler ve kendi hazırladığı inci kolyeyi takar. İkinci hediye olarak da gözlerini kapattırıp yanağından öper ve geri dönüş beklediğini söyler. Thapki ile Bihan yakınlaşırken Druv Bihan’ı çağırır ve neden Thapki’yi yalnız bıraktın der. Thapki Bihan’ı savunur ve elmas kolyeyi Druv’a iade eder. Şada onları görünce Thapki’yi öldürmeyi planlar. Adam bulup plan yapar.

Aşk Bir Rüya 23 Mayıs Özeti İnci Kolyem!

Bihan öpücük almak için Thapki’nin odasına geldiğinde dadi gelince Bihan saklanır. Thapki ve Dadi odadan çıkınca druv gelir ve Thapki’nin meyve suyuna ilaç katar ve bunu Bihan görüp şok olur. Druv meyve suyunu Thapki’ye verecekken Bihan onu durdurur ve ilaç eklediğini söyler. ask bir ruya 23 mayis ozeti resmi

Druv içeceğe gül suyu kattım Thapki rahatlasın diye der ve meyve suyunu içip kanıtlamaya çalışır. İçeceği içip odasına giden Druv direnirken Şada da kırmızı kıyafetli kişiyi kaçırmalarını emrettiği adamlara işaret verir. Thapki ile odaya giderken Şada’nın kıyafeti yırtılınca Thapki kırmızı şalını ona verir. Adamlar Şada’yı kaçırınca Şada onlara kızar.ask bir ruya 23 mayis ozeti resmi

Druv kınanın içine bir toz ekler ve Thapki’yi bayıltmayı planlar. Thapki kınadan dolayı başı dönmeye başlayınca izin ister. druv da bunu duyup biraz sonra odaya gidip battaniyeyi açar ve selfie çeker. Battaniyedeki Şada’dan başkası değildir. Şada dinlendiğini söyler. Thapki ise Şada’nın adamları tarafından kaçırılmıştır. Herkes Thapki’yi arar.

Adamlar Thapki’yi bir ağaç kovuğuna kapatır. Thapki baygınken iki adam gelip ağacı kesmeye başlar. Bihan ise dökülen inci kolye sayesinde ağaca kadar gider. Adamları durdurup Thapki’yi kurtarır. Thapki kendine gelince ikilimiz ağlar.

Thapki Bihan’ı yanağından öper. Druv ise bunu görüp bıçakla eline açtığı t şeklindeki yaraya zarar verir. Daha sonra kına fotoğraflarına bakılırken Şada, druv’un eline baktığı resmi görüp saklar. Eline ne yazdığını merak eder. Druv odasında düğün davetiyesini yıtıp atar. Thapki’yi kandıran Druv onu arabaya alıp giderken Bihan onları görür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu