Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 95. Bölüm Özeti 24 Mayıs Thapki Gerçeği Öğrendi!

Aşk Bir Rüya dizisind Druv’un saplantılı aşkı Thapki ve Bihan’ın mutluluğuna gölge düşürecek mi merak konusu oldu. Aşk Bir Rüya 95. bölüm özeti tam da bu süru üzerine.

Druv arabada Thapki ile giderken Bihan onları fark bile etmemiştir. Eve girdiğinde Thapki’yi göremeyince onu arar ama Thapki açamaz. Druv’a neden beni götürüyorsun Bihan’ı arayacağım deyince Thapki’nin telefonu hasar görür.

Thapki bulduğu ilk fırsatta Bihan’ı arar ve Druv’un kendini kaçırdığını söyler. Evdeki herkes panikler. Druv ise benimle gelmezsen zehir içerim diyerek Thapki’yi zorla otele götürür. Arkadaşı pasaportlarını hazırlamıştır ve otele gelip almasını söylemiştir. ask bir ruya 95 bolum ozeti resmi

Otelde Bihan’ın arkadaşı Druv ile fotoğraf çekinir. Bihan ve ev halkı da hemen ardı sıra gelip Thapki’yi kurtarır. Thapki Bihan’a sarılır. Bihan Druv’u dövmeye kalkar ama Balu onu durdurur ve neden Thapki’ye bunları yaptın der.

Aşk Bir Rüya 24 Mayıs Özeti Thapki Seni Seviyorum Ben!

Ortam durulur çünkü Şada bir oyun yaptıklarını düğün şakası olduğunu söyler ama Şada Druv’a hesap sorar ve bunların anlamı ne der. Druv Thapki’yi sevdiğini, onun ise sadece parayı sevdiğini eğer çenesini açarsa onu kovacağını söyler. ask bir ruya 95 bolum resmi

Vasu ise rüyasında birinin yandığını görüp korkuyal uyanır ve Balu’ya anlatır. Balu onu sakinleştirir. Druv düğünü durdurma planları yaparken şarkı yarışması düzenlenir. Bihan gitar çalarken Thapki şarkı söyler. Herkes onları alkışlar. ask bir ruya 24 mayis özeti resmi

Druv daha sonra yangın çıkartır ve Poonam’ın eli yanar. Bu nedenle düğün ertelenince Druv sevinir. Thapki ise yangın olayının ardında biri olduğunu anlar. Şada Druv onu sevsin diye kekeleyince Druv sinirlenir ve onun gibi konuşsan da onun gibi olamazsın der. Vasu yine bir rüya görür. Thapki gelinliği içerisinde taciz edilmiş ve ağlıyordur. Uyanınca koşarak Thapki’ye gider. Druv Bihan’ı suçlamak için karanlıkta adamları döver ve suçu Bihan’a atar.

Bihan ile Thapki’nin arası bu olay nedeniyle bozulur. Druv her sevindiğinde Thapki yerine koyduğu heykelin yanına gider. En son gittiğinde her şeyi itiraf eder. Heykelin Thapki olduğunu görünce şok olur. Thapki artık Druv’un niyetini öğrenmiştir. druv seni seviyorum Thapki derken Thapki kulaklarını kapatır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu