Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 96. Bölüm Özeti 25 Mayıs Sevme Beni Druv!

Thapki Druv’un yaptıklarını öğrendi ve uyardı ama Druv bu oyuna bir son vermeye pek de niyetli değil. Aşk Bir Rüya 96. bölüm özeti başlıyor.

Druv hayatımın en büyük gerçeği seni seviyor olmam Thapki diye aşkını itiraf eder. Bana herkes hata yaparken bir tek sen dürüst kaldın, sana aşkım hiç azalmadı der. Thapki Bihan benim geleceğim, eşim, o benim hayatımın aşkı deyince Druv mahvolur.ask bir ruya 96 bolum ozeti resmi

Thapki hayatında artık yeni bir sayfa aç lütfen ve bu olanlar da burada kapansın der. Thapki Bihan’a bile bu konuşmalardan bahsetmez. Druv Poonam için bir hemşire ayarlar. Thapki buna sevinir. Gelen hemşire Ashwin ile flört ederken Ashwin elindeki kamerayı kenara koyar.

Daha sonra odadan çıkarken kamerayı almayı unutur. Poonam’ı görmeye gelen Bihan’ı gören hemşire üzerindeki kıyafetleri yırtar ve sanki Bihan onu taciz etmiş süsü verir. Herkes şaşırsa da kamera kaydı sayesinde gerçek ortaya çıkar. Hemşire kaçmak istese de onu tutup bunu yapmasını kim söyledi diye kızar. Hemşire druv’a bakar.ask bir ruya 96 bolum resmi

Hemşire kendim yaptım, Bihan’dan para koparmak istedim deyince hemşireyi kovarlar. Thapki hemşireyi sıkıştırınca Druv’un bunu yaptırdığını öğrenir. Hemen Druv’un yanına gider. Druv sevilmediğini bir kez daha duyunca elinde lamba kırar.

Thapki ona yardım edince de içinde hala sevgi var bak der. Thapki hayır kalbim Bihanımın der. Bihan’ın güzel yönlerini söyler ve ona karşı sadece saygı beslediğini daha fazlasını beklememesini söyler. Ve bombayı patlatır sen bir yılan döndün der.

Aşk Bir Rüya 25 Mayıs Özeti Gülüşün Ömre Bedel Sevdiğim!

Thapki bu olanları da anlatamayacağını söylese de Druv Bihan ile evlenmene engel olacağına dair yemin eder. Thapki Bihan’a zarar verecek diye endişelenir ama belli etmemeye çalışır. Bihan Thapki’ye düğün öncesi çekim yapılacağını söyler ve ne giymemi istersin diye sorar. Thapki beyaz giyinmesini ister.ask bir ruya 25 mayis ozeti resmi

Thapki hazırlanınca karşısında Bihan değil Druv çıkar hem de beyaz kıyafet içinde. Konuşmalarını duymuştur. Vidalarını çıkarttıkları bisiklete Bihan’ı binmesini sağlamış ve ona fotoğrafçı ayarlamasını söylemiştir. Bihan’a bir şey olacak diye Thapki’nin yüreği ağzına gelir.

Bihan’a bir şey oldu diye panikleyen Thapki’nin kıyafeti kirlenir. Bihan’ı evde görünce koşarak sarılır. Druv kıyafeti kilri olduğu için çekim yapamayacaklarını düşünse de Bihan benim eşim her haliyle güzel deyip o halde çekim yapılmasını ister. Druv bulduğu her fırsatta Thapki’yi rahatsız ederken Thapki sabreder. Thapki’nin gelinliği de gelir. Druv o gelinlikle geldiğin kişi ben olacağım der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu