Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti 26 Mayıs Şada Gerçeği Anladı!

Aşk Bir Rüya 97. bölüm Druv’un şeytanlıklarıyla devam ediyor malesef. Bu defa işi bir adım daha öteye götürüp Bihan’ı öldürmeyi planlıyor. İşte Aşk Bir Rüya 97. bölüm özeti.

Duruv Tapki kıyafet katlarken yanına gelir. Geriye üç saat geldi sana kavuşacağım der. Thapki sinirlenir. Düğün öncesinde damadın kardeşi geline kıyafet verecektir. Druv gelinliği verir ve hazır olan Thapki’ye giderek kameralara zarar verdiğini ve onu beklediğini söyler.

Thapki gerçeği Bihan’a söylerim diye tehdit etse de Druv geri adım atmaz. Düğün öncesi parti yapılacaktır. Maskeli parti için herkes maskesini takar. Druv Bihan ile aynı maskeyi takar. Thapki Bihan’a parfüm sıkıp onu tanımayı planlar. Gizlice onları izleyen Druv gidip Bihan’ın parfümünden sıkmeyı denerken Thapki onu yakalar. Geçmişi unut diye tekrarlar. ask bir ruya 97 bolum ozeti resmi

Thapki her şeyi kaydetmiştir ama Duruv kaydı yok eder. Oysa ki akıllı Thapki bilgisayarın kamerasını da açmıştır. Gerçeği bu kanıt ile Bihan’a söyleyecektir. Thapki tam bilgisayarı açar, Druv meyve suyu döküp yanlışlıkla döktüğü için özür diler. druv dans ederken Thapki ile dans ettiğini düşünürken aslında dans ettiği kişinin Şada olduğunu öğrenince şok olur.ask bir ruya 97 bolum resmi

Druv bunun acısını çıkarmayı planlarken Thapki Bihan’a özel bir sürpriz hazırlar. Depoyu mumlarla donatır. Dans edip ardından da Druv ile ilgili gerçeği söylemeyi planlar. Druv bunu anlayınca Bihan’ı oyalayıp yerine geçer. Thapki dans ederken onun Bihan olmadığını anlar. Tam da bu anda Bihan gelip ikisini dans ederken görünce şok olur.

Aşk Bir Rüya 26 Mayıs Özeti Druv’un İçindeki Şeytan Dur Artık!

Bihan aynı maske dolayısıyla seninle dans etmiş deyip Thapki ile dans eder. Thapki odada Bihan’a gerçeği söyleyecekken Druv ona Bihan’ın zihinsel engelli bir adam kötü davrandığı bir videoyu herkese duyuracağı tehdidi ile yeniden Thapki’yi zorda bırakır.

Vasu rüyasında Bihan’ı kanlar içinde görüp ona bir şey olacak diye korkar. Üzerindeki kötülükler kalksın diye puja yaparlar. Druv engel olmak istese de puja tamamlanır. Druv durmadan seni seviyorum mesajları atıp Thapki’yi rahatsız eder. Thapki her defasında silse de Druv yeniden gönderir. Bihan tam telefona bakacaktır ki Thapki telefonu alır.ask bir ruya 26 mayis ozeti resmi

Druv Bihan’ın ayağına çivi batmasını ve kanamasını böylece törenin durmasını hayal eder ama Thapki gerekli ritüelleri eşinin yerine yapınca Druv amacına ulaşamaz.

Druv öyle bir oyun oynar ki Bihan’ı bayıltıp su fıçısının içine atarak her şeyi engellemeye planlar. Şada ise Bihan’ın yaptığı bir şaka nedeniyle küçük düştüğünü düşünüp Bihan’an intikam almak için haldinin içine bıçak koyup Bihan’ın elinin kesilmesini sağlar. Druv ise Bihan’ın haldisinin içine toz ekleyip onu bayıltır. Ardından su fıçısına koyar. İşçiler çimento için bu suları kullanıyordur. Kısaca Bihan’ın hayatı tehlikededir.

Thapki onun tehlikede olduğunu bildiği için Druv’un süslediği odaya gider hatta pastadan yer ve Bihan’ın yerini söylemesini ister. Şada ise tüm bu olanları kapı deliğinden izler. Şada artık Druv’un Thapki’ye şantaj yaptığını anlar. Bihan’ın elinin kesilmesini sağlayan Şada umarız ki kan lekelerini takip edip Bihan’ı kurtarır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu