Dizi Özet

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Özeti 27 Mayıs Druv Şada’yı Tehdit Eder!

Thapki Druv’un küpe takma isteğini de yerine getirir ama Druv bir türlü Bihan’ın yerini söylemez. Thapki telefona uzandığında Bihan kurtulamaz diye tehdit eder.Aşk Bir Rüya 98. bölüm özeti başlıyor.

Thapki ağlarken Druv kaydı kontrol edip Bihan ile Thapki’yi ayırma planı yapar. Bihan ise kendine gelir ve fıçının düşmesini sağlar. Ardından da fıçıdan çıkar.Ayağa kalkmaya çalışsa da çimento harcının içinde düşer.

Şada gerçeği öğrendiğini Thapki’ye söyler ve ona yardım edeceğini söyler. Birlikte kan izlerini takip ederler ardından da Bihan’ın yüzüğünü bularak Bihan’ı bulurlar. Thapki Bihan’ın çimento harcı içerisinde olan yüzünü siler ve gözlerini açması için yalvarır. Ev halkı da oraya gelir.Bihan kendine gelince Thapki’ye sarılır ve ağlar.ask bir ruya 98 bolum ozeti resmi

Thapki Bihan’a bir sürprizi olduğunu söyler. Druv sabah olduğunda Thapki’nin telefonun alıp karıştırır. Otel aradığını fark eder ama birçok oteli aradığını görünce şaşırır. Bu sırada Thapki gelir ve kafan mı karıştı diye dalga geçer ve oteli bulamayacağını söyler. ask bir ruya 98 bolum ozeti resmi

Druv Bihan’a gider ve Thapki’nin bir otelde ona sürpriz yapacağını ama otelin adını bilmediğini ona düzenleme konusunda yardım edeceğini söyler. Bihanona inanır ve Thapki otel adresi alırken o da yatağın altına gizlenip adresi alır. Druv’a da adresi verir.

Druv otel odasına gider ve eline şarabı alıp yatağın üzerine döker ve odayı ateşe verir. Bir de resim çekip Thapki’ye gönderir. Thapki dalga geçer ve siz orada oyalanırken biz burada Bihan ile çok güzel vakit geçirdik der. Druv deliye döner.

Aşk Bir Rüya 27 Mayıs Özeti Druv’un Yeni Tuzağı!

Druv koşarak geldiğinde Bihan ve Thapki romantik bir ortam hazırlamış, birbirlerine pasta yedirmiştir. Hatta Bihan Thapki’ye küpe takar. Druv Thapki’nin küpe hediyesini nasıl attığını hatırlyıp sinir olur. Druv kanıt olan cdyi de Thapk’ye artık arkadaşız hatamı anladım diye kırar.

Thapki bunu Şada ile paylaşsa da Şada şüpheli olduğunu söyler. Druv yeni ve oldukça hain bir plan yapmıştır. Thapki’ye arkadaş oldukları için kart verir. Thapki kartı bir kenara bırakır. Bihan neden kartı saklıyor diye şüphelenir. Bihan Druv’dan gecenin bir yarısında mesaj alıp dışarı çıkar. ask bir ruya 27 mayis ozeti resmi

Druv ve Thapki’yi konuşurken görür.Bihan yanlarına gidecekken bir dilenci onu oyalar bu sırada da Thapki gider. Bihan ne konuştuklarını sorar. Druv söylemek istemedim ama Thapki’nin gönlü hala bende ve seninle evlenme konusunda tedirgin der. Druv Bihan’ın içine kurt düşürmüştür. Druv’un konuştuğu kişi aslında Thapki’nin kıyafetlerini giyen Şada’dan başkası değildir. Tehdit ettiği Şada malesef Druv için çalışıyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu