Dizi Haberi

Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişecek? Şok Gerçek!

Aşk Bir Rüya dizisinin fenomen karakteri Thapki dizinin ilerleyen bölümlerinde değişecek. Bu gerçek Jigyasa Singh hayranlarını üzse de işin aslını öğrenince siz de oyuncuya hak vereceksiniz. İşte Aşk Bir Rüya Thapki neden değişecek sorusunun yanıtı!

Kanal 7 ekranlarının süsleyen Aşk Bir Rüya dizisinde Thapki ilerleyen bölümlerde değişiyor. Jigyasa Singh’in yerine Hunar Hale geçiyor. Dizinin finaline doğru yine Jigyasa Singh’i gören izleyicilerimiz sakın bana kızmayın çünkü oyuncu dizinin başında ve sonunda yer alsa da bazı bölümlerde onun yerine Hunar Hale’yi izleyeceğiz.ask bir ruya yeni tapki resmi

Bu değişimin yaşanmasının ardında ise Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in domuz gribine yakalanmış olması var. Oyuncu sete bile gelemeyecek kadar hastalanınca senaristler buna bir çözüm bulmuş ve ona göre bir senaryo yazmıştır.

Aşk Bir Rüya Thapki Ne Zaman Değişecek?

Jigyasa Singh domuz gribi olmasından dolayı senaryoya göre Thapki bir yerde esir alınır. Kaza geçiren Hunar Hale  estetik ameliyat geçirir.ask bir ruya tapki degisim resmi Pandey konağına gelip ben thapki’yim diyecek ve kanıt olarak da ameliyat geçirdiğini gösterecek. Jigyasa domuz gribini atlatınca da Thapki geri gelip bu oyunu bozacak.

Aşk Bir Rüya Yeni Thapki Kalıcı Mı olacak?

Hayır. Çünkü Jigyasa Singh hastalığı atlatınca yeniden sete dönecek ve Thapki karakterine hayat vermeye devam edecek.

Oyuncunun bir dönem dizinin yapımcısıyla adı anıldığı için diziden ayrıldığı konuşulsa da işin aslının bu şekilde olduğu daha sonra ortaya çıkmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu