Oyuncu Kadrosu

Aşk Mantık İntikam Feraye Kimdir? Ozan’ın Asistanı

Aşk Mantık İntikam Feraye kimdir, Aşk Mantık İntikam Feraye gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

No9 Productions yapımı Fox Tv ekranlarının beğeniyle takip edilen dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde Feraye, Ozan’ın asistanıdır. Giyim kuşamına çok dikkat eder, bakımlı bir kadındır. Esra’nın işe alınmasında ön ayak olanlardan biridir. Onun zekasını ve pratikliğini takdir etmiştir. Verilen görevleri yerine getiren Feraye, eğlenceli bir karaktere sahiptir.

Aşk Mantık İntikam Feraye Gerçek Adı Dizileri

ask mantik intikam feraye resmiSibel Şişman  Aşk Mantık İntikam Feraye karakteriyle ekranlara gelmektedir. Son olarak “Seni Çok Bekledim” dizisinde Ayliz’in yakın arkadaşı Şebnem karakterine hayat veren oyuncu, “Erkenci Kuş” dizisinde Güliz rolüyle büyük beğeni almıştır.

 

Sibel Şişman Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Ekim 1991, İstanbul doğumlu olan güzel oyuncunun boyu 1,74 kilosu ise 54 kg dır. Oyunculuk konusunda eğitim almaya çok önceden karar veren oyuncu üniversite tercihini de bu yönde yapıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.sibel sisman resmi

Star Tv yayınlanan başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman’ın rol aldığı “Siyah İnci” dizisinde Aziz’in hapse girerken korunmasını istediği kız kardeşi Melahat diğer adıyla Meloş karakterine hayat vermiş olan oyuncu diziye sonradan dahil olsa da adından söz ettirmeyi başardı.

2016 yılında Atv ekranlarında yayınlanan “Yeter” adlı dizide bir muhabir olan ve dizide Miray’ın asistanı olan zengin kız Yonca’ya hayat vermiştir. Rol aldığı bir diğer dizi ise “Yılanların Öcü” adlı dizidir. Bu dizide de iyi yürekli bir kız olan Ahmet’in kardeşi Ayşe’ye hayat vermiştir. “Farklı Desenler” ve “Küçük Kıyamet” dizileri de oyuncunun oynadığı dizilerden. 

Güzel oyuncu, RH Pozitif Menajerlik kayıtlı olan oyunculardandır. “Erkenci Kuş” dizisinde Güliz rolüyle hafızalara yer eden oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinde Feraye rolüyle de kariyerine yeni bir başarı eklemiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu