Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi 10 Kasım Fragmanı 40. Bölüm Özeti

Aşk ve mavinin 10 Kasım’da yayınlanacak olan 40. bölümünde neler yaşanacağını yazımızın devamında detaylı bir şekilde  bulabilirsiniz

Aşk ve Mavi 40. Bölüm DETAYLI Özeti

Aşk ve Mavi adlı dizinin  40 bölümünde; Mavi Ali’nin kredi kartının ekstresini incelediğinde Ali’nin yalan söylediğini Sinem ile yemeğe gittiğini düşünüp Ali’ye yüklenecek. Ali her ne kadar yok dese de Mavi inanmayacak. Cemal hapisten çıktığına bin pişman olacak. Faysal’ın kardeşi Gülay hamile yalanına herkes inanacak. Cemal’i konaktan kovacaklar. Servet Ali ile Mavi’yi ayırmada en büyük yardımcısı olacak. Hasibe bu işin arkasında düşecek.

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm Resmi

Aşk ve mavinin gelecek bölümünde neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca değinirsek Cemal bütün gerçekleri ailesiyle birlikte paylaşır ve teslim olmak için karakola gider Ali ise bütün suçu kendisi üstlenmek isteyip Cemal abisinin arkasından karakola gider ancak Cemal karakolda ifadesini vermiş ve ifade kağıdına imza atmıştır.

 

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm Resmi4

Ali karakol amirine her ne kadar kendisinin çarptığını söylese de karakol amiri abisinin suçunu üstlenmek istediğini düşünüp alinin söylediklerini Dikkate almaz o sırada Faysal  Cemal’i öldürmek için göreçki konağına gider.

 

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm Resmi1

Karşısına Birgül ve Hasibe çıkar Cemal’in ceza evine düştüğünü kimsesiz bir adama çarptığını söyler Faysal Ali’nin teslim olması gerektiğini düşündüğünden bu olay karşısında şaşırmıştır. Sinem ise Geçmiş olsun bahanesiyle gelip mavi’ye evli bir adamla birlikte olduğunu ve karısını boşayacağını söyleyip mavinin aklına şüphe düşürür. Sinem Ali’nin akşam toplantısı olduğu bir vakitte kendisiyle birlikte Sanki akşam yemek yemiş gibi kredi kartından ödeme yapar bu ödemeleri bir şekilde mavinin gözüne çarpacağını bilir. Safiye ise kocasını kurtarmak için sabah bir gülü suçu işlemek üzere karakola götürür Hasibe de bu olayı duyunca peşlerine düşer.

 

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm Resmi2

Birgül Cemal’in adamı öldürmediğini kendini çarpıp öldürdüğünü söylese de karakol amiri birgülü inandırıcı bulmaz bu sırada hasibe saf birgülü kandırdığı için safiyeyi karakolda darp eder.karakol amiri ise bu ikiliyi nezarete atar. Refika hanım ise gelip bu ikiliyi karakoldan çıkarır. Cemal ilk mahkemesinde avukatın girişimleri ile tutuksuz yargılanır. Sinem ise Mavi evde yokken Ali’nin odasına gitmek isterken servet yakalar.

 

Aşk Ve Mavi 40. Bölüm Resmi3

Servet Sinem’in bir şey karıştırdığını anlayıp ne yapmasını isterse para karşılığında yapacağını söyler. Sinem de kabul edip parfümünü Ali’nin gömleğine sıkar. Mavi de fark edip boşanmasını sağlamaya çalışacak

Aşk ve Mavi 10 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=vVAcQ9XuGfw

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu