Aşk ve Mavi 13 Ekim 36. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Cuma günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan art ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi adlı dizide 13 Ekim 36. Bölüm ile alakalı yaşanacaklar yazımızın sonunda bulabilirsiniz

Aşk ve Mavi 13 Ekim 36. Bölüm Özeti

Aşk ve Mavi’nin 13 Ekim 36. Bölümde yaşanacaklar geçmeden geçtiğimiz bölümü kısaca hatırlamak gerekirse; Refika Hanım Servet ve dolayısıyla aileye yeni katılan torununun gerçek annesini öğrenir. Durumu Safiye’ye söylemek üzere iken Cemal’in girişimleri ile söylemekten vazgeçer. Sevda ise İlyas’tan boşanma konusunda kararlı iken okul arkadaşı Kaan’ın İlyas tarafından öldürülmeye teşebbüs edilmiş ancak yaralı kurtulduğunu öğrenir. İlyas yeniden konağa girebilmek için Sevda’yı öldürmekle tehdit eder. Cemal ise kızının İlyas ile evlenmesi konusunda çok karşı çıkmış ama Sevda dinlemeyip evlenmişti. Şimdi Cemal’e gün doğdu. Kızının İlyas’tan evlenme kararını konağın öneme çağırdığı davul ve zurnalı bir kutlama ile gövde gösterisi yaparken İlyas tehditleri ile Sevda’nın kolundan tutup konağa gelir.

Cemal kapıdan içeri almak istemese de Sevda kocası ile barıştığını ve boşanmaktan vazgeçtiğini söyler. Ali ise evlilik yıldönümleri için Sevda dan bir mekan ve konsept hazırlamasını ister. Ali evde Sevda’nın söylediği mekan konusu ile alakalı konuşurken odaya Mavi girince süpriz evlilik yıl dönümü kutlamasını mahvetmemek için lafı değiştirmesi Mavinin dikkatinden kaçmaz, üstelik kullanmasına neden olur Bu arada Sevda Kaan meselesini Hasibe’ye anlatmış, Hasibe İlyas’a gıcıklığından öğrendiklerini karakola gidip şikayetçi olur.

Polis ekipleri önce önce şirkette İlyas’ın şirkette ayaküstü ifadesini alır şahsi aracını inceler, İlyas’ın aracının kaza yapmış olduğunu gören polis memurları, kazanın nasıl olduğunu sorar. İlyas her şeye hazırlıklıdır. Hasibe’nin kendisini karakola gideceği haberini önceden aldığı için polisler gelmeden duvara çarpma bahanesi ile trafik polislerine tutanak tutturmuştu. Karakol ekibine elindeki tutanağı gösterir. Polisler son olarak Sevda’nın da ayaküstü ifadesini alıp Hasibe’nin suçlaması boşa çıkmış oldu.

Aşk ve Mavi adlı dizinin 13 Ekim 36. Bölümünde Mavi Ali ile Sinem’i bir arada görmüş ve her şeyi yalnış anlar. Sinem Ali ile Mavinin evliliklerini oyma konusunda başarılı olmuştur. Ali, Mavi’nin  nasıl böyle yalnış düşündüğü konusunda çok kırılırken Mavi ise Sinem ile Ali’nin arasında bir şeyler olduğunu düşünür. Hasibe ve ev halkı Mavi’nin yalnış anladığını aslında Ali’nin günler evvelinden evlilik yıl dönümü için hazırlık yaptığını söyleyince Mavi Aliden ve Sinemden özür diler. Sinem ise artık Mavinin kendisinden şüphelenmeyecek ve işine gelecek ve artık Ali’nin yanına daha kolay girecek. Çılgın Hasibe kendi dişine göre olan Servet’i konaktan atma planları yapar ama bir türlü başarılı olamaz. Servet’i konakta dokunulmaz gibi olmasının sebebini öğrenmeye çalışacak. İlyas ise konaktaki varlığını başta Cemal babasına daha sonra ise ev halkına kabul ettirme çabasında olacak. Servet ise evdeki sırlara vakıf olmaya, bu sırlarıda kullanmaya devam edecek. İlyas ile Servet’in Hasibe’ye karşı birlik olacaklar. Ali Cemal abisinin yalanını yakaladığı için polise vermek ister. Ama Cemal Ali’nin kaza yaptığı adamın ölmesini Ali’ye karşı kullanarak susturmayı başaracak böylece türlü türlü oyunlarla gene paçayı yırtacak.

Aşk ve Mavi 13 Ekim 36. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın