Aşk Ve Mavi 27 Ekim Fragmanı 38. bölüm Tüyoları

Atv ekranlarının Cuma günleri yayınlanan Aşk ve Mavi de entrikalar olaylar birbirini kovalıyor. Ali Faysal’dan kurtulabilecek mi? Faysal gerçek katili bulabilecek mi? Hasibe’nin düğününü tarayanların kimler olduğu ortaya çıkacak mı?

Aşk ve Mavi 27 Ekim 38. Bölüm Özeti

Aşk Ve Mavi 38. Bölümü 27 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Faysal’ın otel açılışında oteli tararlar. Faysal Ali’nin karısını kaçırır. Ali deliye döner. Oteli tarayanlar Mavi’yi kaçırdığını düşünür ve Ali ve abisi  Cemal Kimler olduğunu araştırırlar. Emniyet bir iz bulamasa da Cemal Faysal’ın izini bulur ama Faysal’ın Ahyan’ın abisi olduğunu da öğrenir. Cemal Ali’ye Mavi’nin kimlerin kaçırdığını saklar. Faysal ise otel açılışında Mavi’den hoşlanır ve Mavi Faysal’ın radarına girecek. Faysal hem gönlünü eğlendirmek hem de Ali’ye zarar vermek için Mavi’yi kaçırır. Cemal Ayhan’ın cinayeti ile oteli tarayanların aynı kişi olduklarını Ali’ye söylemez. Fatma ise Servet’in oyununa gelmeye devam edecek. Bebeğini aramaya devam eder. Ama ilerleyen bölümlerde Servetin Fatma’ya karşı kurduğu tuzağı Hasibe fark edecek.

Safiye ise kendisine rakip olarak Gülay’ı ezmek ister Ancak her defasında Gülay Safiye’yi ezince sinirden çıldıracak. Sinem de boş durmuyor. Kurduğu oyunu Mavi ve annesi Hasibe bozunca Sinem sitil değiştirecek. Ali’yi güzelliği ile ikna edemeyince mağdur olduğu konusu ön plana çıkartacak. Aldığımız duyum eğer doğru ise Sinem Ali’yi içki içirip sarhoş halde kendisinden faydalandığını söyleyip bu utanç ile duramayacağını ve namusunu temizlemesini ve  Mavi’den boşanmasını isteyecek. Bu söylediğimiz bir sonraki bölümde olmasa da ilerleyen bölümde olma olasılığı yüksek. Bakalım duyumlarımız doğru çıkacak mı?

Aşk ve Mavi geçtiğimiz bölümü kısaca hatırlamak gerekirsek; Ayhan’ın kardeşi adım adım cinayeti araştırmaya devam eder. Kendilerini yatırım yapmak için gelen iş adamları olarak tanıtırlar. 112 kayıtlarını gayri resmi Alır Göreçki aradığını ve konumunun da abisi Ahyan’ın gömüldüğünü yerin yakınlarında olduğunu öğrenirler. Seyfi Göreçki konağının yakınlarındaki konağı satın aldılar. Servet ise Cemal’ı köşeye sıkıştırmak için Fatma’nın görebileceği yere evladının ölmediği yazınca Cemal Servet’in kocası Halil’in başına zabıtaları musallat edip kendisi de evini basar ve tehdit eder. Faysal kardeşi Gülay’a buralara alışması gerektiğini konuşurken Birgül ile Hasibe evi izlediğini görür. yanlarına çağırıp konuşunca Göreçki ailesinin hizmetçileri olduğunu hatta Hasibe’nin Göreçki’lerin dünürleri olduğunu öğrenir.

 

Faysal yemekte Göreçki aile üyeleri ile tanışır. Sinem ise yavaş yavaş Sinem Ali’nin hayatında olmak için her yolu dener. Aracının lastiğini bilerek patlatıp Ali’den yardım ister. Hasibe ile Mavi mahalledeki lastikçiyi alıp ilgileneceklerini söyleyip Sinem’in yanına giderler. Hasibe ise yıllardır Ödünç olarak verdiği altınları alabilmek için hiç tanımadığı adam ile evlenme yalanını uydurur.Fatma ise Servet’in oyuna gelir ve gaipten öldüğü sandığı bebesinin sesini duyar. Herkes Fatma’nın gaipten sesler duyduğuna inanır. Fatma için Mavi psikologtan randevü alacağını söyler.

Aşk Ve Mavi 27 Ekim 38. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Aşk Ve Mavi 27 Ekim Fragmanı 38. bölüm Tüyoları (2 Yorum)

    • pembeye rakip geliyor kızlar 🙂 Gülay pembenin rakibi olacak Ali ile ilgilenen bir Sinem varken senarist Gülay’ı daAli ile ilgilendirmez Ama ismet Gülay ile ilgilenebilir O zaman ortaya komik sahneler çıkar tam da Aşk ve maviye uygun olur 🙂 (admin Filiz)