Aşk ve Mavi 29 Eylül Özeti ve Fragmanı

Yelda Eroğlu, Gül Abus Semerci’nin Senaryosunu kaleme aldığı, yönetmen makamında Hakan Arslan’ın oturduğu, yapımcılığını ise Mehmet Yiğit Alp’in yaptığı Aşk ve Mavi adlı dizi 22 Eylülde yeni sezona bomba gibi başladı. Cemal’ın suda kaybolması Mavi bebeğini kaybetmesi Sezona son gaz devam ediyor.

Aşk ve Mavi 29 Eylül Özeti

Aşk ve Mavi adlı dizi yeni sezon ilk bölümünde Ali ve Cemal denize düşer. Kurtarmaya ekipleri denizden sadece Ali’yi  çıkabilirler. Yapılan tüm aramalara rağmen Cemal bulunamaz. Konakta iyiden iyiye Cemal’den ümidi kesmeye başlarlar. Şirkette ise Cemal’in imzası olmadan işler yürümediğinden hakkında gariplik kararı çıkarmak gerekir ama bunu İlyas’dan başkası cesaret edemez. İlyas’ın bu teklifine başta Ali ve Refika Hanım karşı çıksa da Fazıl bey İlyas’ın bu konuda yapılması gerektiğini söyler. Gazeteye hakkında gariplik verip cenaze düzenlenir

Cemal ise herkes kendisini öldü olarak bilmesini ister. Çünkü konağa geri gelse eski konular açılıp hapse girmekten ve Safiye’den boşanmaktan korkar. Gazetede hakkında gariplik ilanını görünce Cemal kendi cenazesini izlemeye gider. İsmet cenazeyi uzaktan izleyen birisini görünce herkes gittikten sonra tekrar gelir ve uzaktan izleyenin abisi Cemal GÖREÇKİ olduğunu görünce çok sevinir ama Cemal herkesin kendisini Ölü olarak bilmesini Ali’nin kalbi yumuşayıp kendisini polise şikayet etmekten vazgeçene kadar ölü olarak kalacağını söyler.

Aşk ve Mavi 29 Eylül 34. Bölüm Tüyoları 

Refika ve İsmet Cemal’in varlığından haber olduğu için Ali’yi Cemal abisinin yaptığı hataları kimseye söylememesi konusunda ikna etmeye çalışacaklar. Cemal kendi yokluğunda tüm aile ders verir. Ali Cemal’in yokluğunda yaşadıklarını düşünür. Ali polise şikayet etmekten şimdilik vazgeçecek. ama belli bir süre vazgeçecek. Bu arada  Mavi’nin tekstilden gelen arkadaşı Sinem Mavi’nin durumunu kıskanır.

Ali’yi etkilemeye çalışıp Göreçki ailesine gelin olmak için kafasındaki kurguladığı planını yavaş yavaş devreye sokacak. Mavi ise bebeğini kaybetmenin psikolojisi ile Ali’nin kendini aldattığını düşünecek. Ali ise bu durumu düzeltmek için Mavi’nin peşinde koşturup olanları yanlış anladığını gerçeğin ne olduğunu  anlatmaya çabalayacak. 

Fatma’ya bebeğinin öldüğü söylenince Fatma çılgına döner. Ancak Servet hain planını devreye soktuğu içindir bu olanlar. Aslında ölen bebek onun ki değildir. Servet bileklikleri değiştirmiştir. Cemal’in kızı ve İlyas ise büyük bir kavga eder. İlyas onu başka adamlarla kırıştırmakla suçlar ve boşanmak istediğini söyler. Mavi’nin yeni gelen arkadaşı Sinem Mavi’yi kıskanıp eşi ile ilgili soru işaretleri oluşturur. Bir diğer taraftan da Ali’ye yanaşıp onu etkilemeye çalışır. Servet’in oynadığı oyunla ilgili şüphe oluşmuştur. Evin hanımı Refika gerçeği herkesin önünde söyler.  

Aşk ve Mavi 29. Eylül Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın