Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi 3 Kasım Fragmanı 39. Bölüm Özeti

ATV ekranlarında yayınlanan aşk ve mavinin 3 Kasım’da yayınlanacak olan 39. bölümünde Ali Mavi’yi kaçırılanları bulabilecek mi? Cemal ise Ali’yi polise gitmemesi için ikna edebilecek mi?

Aşk ve Mavi 3 Kasım Resmi 6

Aşk ve Mavi 39. Bölüm Özeti

Aşk ve mavi 3 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek olan 39. bölümünde; Cemal Mavi’yi kaçırılanları bulmak için girişimlerde bulunacak. Cemal adım adım Faysal’ı bulmak üzere. Gülay ise hamile kalmasını saklamaya devam eder bebeğini de aldırmak istemediğinden sevgilisini ele vermemek için birine iftira atacak muhtemel odur bu iş Cemal’in üzerine kalır. Faysal son hamlesi ile Ali’yi iyice köşeye sıkıştıracak. Ali karakola gitmeye ve Ayhan’ı öldürdüğünü söylemek için karakola gider ancak suçunu itiraf edemez. Cemal bu işin arkasında Faysal olduğunu anlar ve Ali’yi bu konuda gerekeni yapacağının garantisini verir. Faysal ise Gülay’ı hamile bırakanın Cemal olduğunu söyleyen kardeşine inanır ve artık hedefinde bir tek Ali yoktur. Cemal’de artık Faysal’ın ölüm listesine girer. Safiye ise Gülay’ın Cemal’den hamile kaldığı yalanını duyar ve inanır. 

aşk ve mavi 3 kasım resmi 1

 

Aşk ve mavi adlı dizide  gelecek hafta neler olacağını anlayabilmek için bu hafta yaşananlara kısaca değinmek gerekirse; Faysal Otel açılışında kendi adamlarını Oteli Kurşunlatıp, kargaşadan yararlanıp Ali’nin karısı mavi kaçırır. Faysal tesadüf eseri sol omzundan yaralanınca olayı kendisi yaptırdığı düşüncesi kimsenin aklına bile gelmez olay yerine polis ekipleri gelir ve inceleme yaparlar mağdurların ifadesi karakolda alınırç Ali karakoldan eve döner ancak mavi kaybetmenin acısıyla Ürgüp sokaklarında mavi aramaya çıkarç Safiye ise otelde telefon ve cüzdanını unuttuğu için eşi Cemali tekrardan otele gönderir.

aşk ve mavi 3 kasım resmi 2

 

Cemal Otele gidip Safiye’nin cüzdan ve telefonunu alıp eve döneceği sırada Gülay Cemali Faysal’ın gönderdiği şoför zannedip Cemal’in aracına biner Cemal de komşuları olduğu için götürmesini bir sakınca görmez ve birlikte yola koyulurlar yolda Ali’nin hışımla Konak’tan çıktığını ve sokak sokak Mavi’yi aradığı Haberini alır. Cemal Konağa gitmekten vazgeçer ve Ali’nin peşine düşer. Gülay sen araçtan inmek ister ama Cemal karanlıkta indirmek istemez. Telefonu verip abisini aramasını söyler. Gülay abisi Faysal ile görüştükten sonra Cemal’in Telefonundan ara konuşur ve telefonun şarjı biter. Çok geçmeden dağ başında aracın benzini de bitince ortada kala kalırlar ikili birbirlerine ağır hakaretler etse de karanlıkta kaldıkları için birbirlerinin destekçisi olmak zorundadırlar. Sabaha kadar birlikte dağ başında benzinliğe yürürler

 

aşk ve mavi 3 kasım resmi 3

Faysal ise sabaha kadar gelmeyen kardeşi Gülay merak edip göreçki konağına gelip Gülay’ı sorar. Safiye Gülay’ın kocası Cemal ile birlikte bir gece geçirdiğini duyunca kıskançlıktan kendi kendini yer. Çok geçmeden Cemal ve Gülay Konağa gelirler. Safiye Kendi kendine tripler yapsa da olayı Gülay anlatır. Safiye kocası Cemal’i gece ne yaptığı konusunda güzel bir ifade edecek Her yaptığı her hareketin notunu alıp daha sonra Gülay’a gidip Aynı soruları sorup karşılaştırır. Bu sırada Faysal ve Seyfi Ali’ye ders vermek ve suçunu itiraf ettirmek manasıyla kaçırdığı mavinin hem kendilerinde olduğunu bilmesini hem de suçunu vicdan azabı ile itiraf etmesi için bir plan yaparlar. Seyfi patates soğan satan bir satıcı rolünde elinde mikrofonla laf arasında Ali’nin ne yaptığını biliyorum diyerek hem Aliye hem Cemal’e gözdağı verirler.

 

aşk ve mavi 3 kasım resmi 4

Bu sırada Gülay kusarken Faysal’ın adamı Seyfiye yakalanır. Seyfi Gülay’a gerçeği anlatması konusunda ısrar edince Gülay abisinin görüşmesi konusunda yasakladığı kişiden hamile kaldığını. Sevgilisi hamile olduğunu duyunca Moldovya’ya kaçtığını söyler. (Dizicenter yorumu bu iş sanırım Cemal’in üzerine kalabilir.) Faysal Ürgüp meydanında küçük çocuğa Mavi’nin üzerine resmi olan broşür dağıttırır. Bu broşürü Ali’nin görmesini sağlar. Ali panikle Cemal’in yanına gider. Cemal Ali’nin polise cinayeti itiraf etmemesi için odaya kilitler. Mavi ise bir yolunu bulup kaçar ve kurtulur.

Aşk ve Mavi 2 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=FS6i5BELk9g

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu