Aşk ve Mavi 37. Bölüm 20 Ekim Fragmanı ve Özeti

Aşk ve mavi 37 bölüm 20 Ekim’de yayınlanacak olan bölümde neler olacağından bahsetmeden evvel bu haftanın kısaca özetini anlatıp Gelecek hafta yayınlanacak bölümde olacak olaylara bağlayacağız

Aşk ve Mavi 37. Bölüm (20 Ekim) Özeti

Aşk ve mavi de Ali kimsesiz bir adama çarpmış adam çarpmanın etkisiyle yola savrulmuş ama ölmemiştir. Cemal hemen araçtan inip adamın iyi olup olmadığına bakmak için adamın yanına gider. Kimsesiz adam Cemal’ i  görür görmez korkup kaçmaya çalışırken uçurumdan aşağı düşmüştür.  Adam düşmenin etkisiyle oracıkta ruhunu teslim etmiştir. Ali hemen polise gitmek istese de Cemal Ali’nin kanına girip Ali’yi  sarhoş eder. Ali sarhoş olunca Cemal, Ali eve götürür. Daha sonra Cemal olay mahaline geri gider adamı bir güzel gömüp kendince duası eder. Kaza yapan aracı hırsızların kol gezdiği bölgeye getirip aracın kapısını açıp anahtarını içinde bırakıp uzaktan aracı izler.

 

Aradan biraz zaman geçtikten sonra İki hırsız aracın yanına yaklaşır anahtarın içinde olduğunu görünce hemen arabayı çalarlar. Cemal cinayetten kurtulmak için hemen polise gidip aracının çalındığı konusunda ihbarda bulunur. Böylelikle kimsesiz adamın ölümü ile bağını kesmiş olur. Ali ise gerçeği sabah kalktığında anlar. Hemen polise gidip kendini ihbar etmek istese de abi Cemal Buna müsaade etmez. Ali vicdanen içi içini yerken Mavi Ali’nin bu durumda olma sebebini kendi evlilik yıl dönümünde yaptığı hatadan dolayı zannetse de Ali bunun böyle olmadığını daha büyük dertlerinin olduğunu Mavi’ye söyler.

Pembe ise İsmet’in güzel bir sekreter isteğini kendince yerine getirmiştir. Neredeyse Ölmek üzere olan hacı anne diyebileceğimiz kulağı duymayan bir kadını getirir. İsmet sekreter istediğine bin pişman olur.Sinem ise Mavi’nin radarından çıktığı için Ali’nin yanına daha rahat hareket eder. Eve gelip gitmeler Mavi’yi rahatsız etmese de Hasibe rahatsız olur ve Mavi’yi Sinem konusunda uyarır. Şirkette İsmet’in ihtiyar sekreteri alay konusu olur.

Aşk ve Mavi 21. Bölümde Demirhan bebeğin gerçek annesini  uçması an meselesi olacak. Servet’in blöfünü yemeyen Cemal bu yaptığından pişman olacak. Servet işleri karıştırmaya devam eder. Ali ise kimsesiz zannettiği Ayhan Konağın abisi cinayeti araştırdığı duyacak. Gerçeği söylemek istese de abi tehlikeli bir tip olduğu için abi Cemal’in girişimleri ile bundan vazgeçecek. Fatma ise bebeğinin ölmediği haberini alınca hem mutlu olacak hem de oğlunun nerede olduğunu bilmediği için bunalıma girecek.

 

Aşk ve Mavi 37. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın