Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi 41. Bölüm 17 Kasım Fragmanı #Gerçekler

Aşk ve Mavi 41. Bölümde neler olacak? Aşk ve Mavi 17 Kasım Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabı yazımızın devamında bulabilirsiniz

Aşk ve Mavi 41. Bölüm DETAYLI Özeti

Aşk ve Mavi adlı dizinin 41. Bölümünde ; Ali ile Mavi’nin arası düzelirken Cemal Safiyeden çekecekleri var. Halil’in ölmesi Servet’i üzmek yerine mutlu edecek. Servet konaktan büyük oynamaya ve gözünü yukarilardan  birine koyacak. Ancak bu gelecek haftaki bölüme denk gelmez ise bir sonraki bölümde karşımıza çıkacak. Safiye avukata vekalet verdiği için avukat dava açacak. Cemal ne yaptıysa durduramaz. Cemal bu işi çözmenin yolunun Gülaydan geçtiğini bildiği için plan yapacak. Sinem ise kolay kolay pes eden cinsten değil Sinem Mavi için intikam almak için plan yapacak. Gülay ise abisi Ayhan’ı öldürenin kim olduğunu öğrendiği için Cemal’e karşı tavırları daha da değilecek

Aşk ve Mavi 41. Bölüm Resmi

Aşk ve Mavi‘nin 41. Bölümünde olacakları anlayabilmek için bu hafta neler yaşandığından bahsetmek gerekirse;Faysal Gülay’ın hamile olduğunu söyler. Ortalık karışır. Cemal gerçeklerin göründüğü gibi olmadığını söylese de Safiye Cemal’e okkalı bir tokat atar. Cemal annesi Refika hanımdan destek beklerken bir tokatta ondan yer. Fatma da Cemal’in kendisine yaptıkları aklıma gelir bir tokatta Fatma’dan yer. Hasibe de dayanamayıp bir tokatta Hasibe atar. Cemal ne yapsa kendisini düze çıkaramaz. Bu sırada Mavi kredi kartı ve parfümden dolayı Ali’yi terk ettiğini söyleyip dışarı çıkar. Daha millet Cemal’in olayı ile uğraşırken bir de Mavi Ali’yi terk eder.

Aşk ve Mavi 41. Bölüm Resmi1

Ortalık pazar yerine döner. Safiye Maviyi de alıp gider. Ali arkalarından gidip olayı anlamak ister ama Mavi anladıklarını bir bir anlatır. Ali bu işin peşini bırakmayacağını ve yaptıklarından dolayı Mavi’ye çok utanacağını söyler. Ali hemen Sinem’in yanına gider ve durumu Mavi’ye anlatmasını ister. Sinem de Mavi’nin yanına gidip Ali’nin kendisine aşık olduğu buna engel olamadığı gibi yalanlar söyleyince Mavi boşanma kararı alır. Cemal kendini düze çıkarmak için Gülay takip eder Müsait bir yere geçince baş başa konuşmak istediğini Bunu neden yaptığını sorar Gülay yalnız olduğu için gerçekleri bir bir anlatır Bu sıra da Cemal telefondan ses kaydı yapmaktadır her şey apaçık ortaya çıkınca Cemal Gülay’ın yanında telefonundaki ses kaydını durdurur.

Aşk ve Mavi 41. Bölüm Resmi3

Gülay ses kaydını görünce Cemal’in telefonunu elinden almaya çalışır. Bu sırada Faysal’ın adamı arkadan gelip Cemal’in kafasına odun vurup bayıltır. Gülay hemen telefonu alıp kaydı silip oradan uzaklaşırlar. Cemal uyandığında telefon yanında olsa da kayıt silinmiştir. Hasibe ise kızı Mavi’nin evliliğini kurtarmak için şirkete gidip Sinem’i tehdit eder. Sinem Haisbe’ye  Ali ile arasında bir şeyin olmadığını bunu Mavi’ye de söylediği yalanını atar. Hasibe bu işin peşini bırakmayacağını söyleyip gider. Hasibe Sinem’in en yakın arkadaşının yanına gidip Sinem kendisi hakkında ileri geri konuştu yalanını atar. Kızda bu yalanı yer. Hasibe kızı akşam düğüne davet eder.

Aşk ve Mavi 41. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu