Aşk Ve Mavi

Aşk ve Mavi 42. Bölüm Özeti 24 Kasım Fragmanı #Fatma’nın Bebeği

Aş ve Mavi 42. Bölümde Neler olacak? Aşk ve Mavi 42. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Aşk ve Mavi 24 Kasımda Neler olacak?

Aşk ve Mavi 42.Bölüm Detaylı Özeti?

Aşk ve Mavi 42. bölümde; Fatma kendisini arayan hemşirenin dediklerini yanlış yorumlayıp başkasının bebeğini kaçırır. Durumu haber alan Hasibe Fatma’yı dövmeye kalkar.Cemal kaçırdığı bebeğin Fatma’ya ait olmadığını söyleyince Fatma son olarak Demirhan’a DNA testi yaptırır ve gerçekleri öğrenir. Hasibe dışarıda konuştuğu eski ahbabı Fazıl beyi aldattığını düşünene Pembe durumu herkes içinde söyler. İstem ise boyundan büyük işlere girer. Fazıl bey İsmet’i yaptıklarından  sonra evlatlıktan reddeder.  Cemal kendisini aklayan delili bulmak için tüm yollara başvuracak. Kendisini aklayan bir delil bulacak. Hasibe ise kendisini kandıran kumarbazlara çok güzel bir oyun oynayıp evini kurtaracak.

Aşk ve Mavi 42. Bölüm Resmi

Aşk ve Mavi 24 Kasımda ekranlara gelecek olan 42. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olduğuna bahsetmek gerekirse, Faysal ve Cemal birbirine girdi. Faysal Ayhan’ın abisi olduğunu öğrenir. Ali annesi Refika hanıma abisi Cemal’i hemen Gülay ile evlendirmemesi gerektiğini bu işin altında başka işler olabileceğini söyler. Cemal ise Ali’yi de alıp Sayfiye’ye gidip boşanmaktan vazgeçirmeye giderler. Cemal giderken Servet’i de Faysal’ların evine gidip ajanlık yapması ister. Servet çorba pişirip karşı konağa gider. Seyfi dikkatli bir adadır. Servet’in ağzını aramasını anlar. Servet fırsatını bulup Gülay ile de görüşse de ağzından laf alama.

Aşk ve Mavi 42. Bölüm Resmi1

İsmet ise eşi Pembe’nin kıyafet için para vermesini ister. İsmet maaş almasına daha 15 gün olduğunu söyleyince Pembe ailenin silik adamı olduğunu söyleyip hakaret eder. İsmet para kazanmak için kumar masasına oturur. Ancak arkadaşım dediği adamlar İsmet’i oyuna getirir. İsmet hem tüm parasını kaybetti ile kalmaz bir de üstüne borçlanır. Cemal ile Safiye mahkeme de ilk celsede boşanırlar. Fatma’yı ise gizli numaradan arayıp bebeğinin ölmediğini söyleyince Fatma aynı gün hastanede doğan bebeklerin kimler olduğunu öğrenmek için komşusu Saniye’ye gidip o gün doğan bebeklerin listesini rica minnet ister. Saniye durumun ciddiyetini anlayınca Fatma’ya bebeklerin listesini vereceğini söyler.

Aşk ve Mavi 42. Bölüm Resmi2

İsmet kaybettiği paraları Pembe ve Hasibe’ye söyleyince Hasibe, İsmet’e kumarı öğretmesini ister. Gülay ise nişan alış verişi istediği için Refika hanım ve Mavi nişan alışverişi için pazara giderler. Alış veriş esnasında Safiye ile karşılaşınca bir güzel kavga ederler.İsmet ise kaybettiği kumar masasına kaynanası Hasibe’yi götürür. Safiye, Gülay’a meydan bırakmamak adına yeniden geldiğini söyler. Servet yaptığı oyunun başarılı olduğu için Cemal’i arayıp para ister. Hasibe ise İsmet’in senedini kurtarır. Adamlar bilerek yenilir. Hasibe senedi alınca adamlar son bir el daha oynamak ister. Hasibe de fazla para göz çıkarmaz diyerek masaya oturur. Adamlar Hasibe’yi bir güzel dalavere ile yenerler. Gülay alış verişten geldiğinde Safiye’nin döndüğünü duyunca konak ortasında kavga etmeye başlarlar. Konak sakinleri aralaştırırlar. Cemal akşam olunca Gülay ile mecburi nişanlanır. Safiye bu durum karşısında yıkılır.

Aşk ve Mavi 42. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=w3SHBCMYAH4

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu