Aşk Ve Mavi

Aşk Ve Mavi 43. Bölüm Detaylı Özeti #DNA Testi

Aşk ve Mavi 43. Bölümde neler olacak? Aşk ve Mavi 1 Aralık da neler yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

aşk ve mavi 1 aralık resmi 1

Aşk ve Mavi 43. Bölüm Özeti

Aşk ve Mavi 1 Aralık da ekranlara gelecek olan 43. Bölümde; Safiye demirhan için DNA testi yaptırdığını herkesin içinde söyler. Mavi’ye DNA testinin sonucunu açmadığını ve bunu Mavi’nin açıp okumasını ister. Ancak gelecek bölümde yani 43. Bölümde  Zarflar karıştığı için Dermirhan Testi verenin çocuğu değildir yazısı ile Cemal şok olur. Çünkü Cemal Gerçeği biliyordur. Cemal Allah yardım etti bu olaydan da sıyrım diyerek kendisini takdir eder. Fatma’nın ise bütün umutları tükenecek.

aşk ve mavi 1 aralık resmi 2

Aşk ve Mavi adlı dizinin gelecek bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Fatma kendini bebek olarak aldığı çocuğu Cemal’e söyleyince Cemal Hasibe ile birlikte bebeğe geri teslim eder bebeğin babası ve amcaları Kemal’e bir güzel döver durumu bebeğin ailesini anlatan Cemal şikayetinden vazgeçilir Bu sırada ismetin kumar oynadığını öğrenen göreçki ailesi çılgına döner Fazıl Bey İsmet’i  bir güzel döver.  Hasibe evini İsmet yüzünden Kumarda kaybettiğini öğrenince Ali adamlardan geri almaya gider ancak ev satılmıştır ancak evin parasını kurtarabilir pembe kocası İsmet e karşı tüm ailenin Fethi çekmesine Sinir olur Refika Hanım İsmet E neden kumar oynadığını sorunca karısını ihtiyaçlarını karşılayamadığını  Söyler Refika Hanım Mevlüt Durumun bu olduğunu daha iyisin istiyorlarsa kapı dışarıda diyerek tavrını ortaya koyar pembe Refika hanımın kendine söyle diye lafları yediremez Bu sırada Birgül ile Refika Hanım aralarında gizli saklı bir şeyler konuştuğunu duyar birgül bir mektup verir

aşk ve mavi 1 aralık resmi 3

Refika Hanım bu mektubu okuduktan sonra Fazıl Bey’in çok kılacağını söyleyip mektubu yok etmesini söyler bir gün mektubu mutfakta bir yere saklayınca pembe bu mektubu alıp içindeki yazanlara okur ve Refika hanımın Fazıl beyi aldattığını düşünür ancak gerçek sandığı gibi değildir Fatma bebeğinin ölmediğini kaçırıldığı fikrine hala inanmaktadır. Cemal Fatma’yı sakinleştirmek için odasına gittiğinde kaçırdığı bebeğin emziğinden DNA testi yaptıracağını eğer bebek Fatma’yı ait olmadığını kanıtlarsa bu olayı ömür boyu kapatma sözü alır. 

aşk ve mavi refikanın kardeşi resmi 3 1

Cemal gerçekte Fatma’nın bebeğinin nerede olduğunu bildiği için Fatma’nın umutlarını tüketmek için güzel bir plan yapar. Cemal safiyeye Gülay’ın yanına gönderip telefonundaki erkeklerin numarasını olmasını ister Safiye tüm rehberini Cemal göndermenin bir yolunu bulur Hasibe ise artık eski evinin satıldığını dan dolayı yanına bir gün ve Serveti de alıp ev aramaya başlar Bu arada Refika Hanım kardeşi Veli Bey ile görüşmeye gider Pembe’de arkalarından takip eder.

Aşk Ve Mavi 43. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu